Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@incydent_kakaowy: ja absolutnie nie sugeruje, ze ktoras ze stron ma lepszy program gospodarczy. Dla mnie to jeden shit i nie oceniam. Zwracam tylko uwage na to, ze sa osoby, ktore napedza strach przed homoseksualizem i seksualizmem tak w ogole.
  • Odpowiedz
@tddguy:
Zaglądanie komuś do łóżka to dla mnie taka abstrakcja, że trudno mi sobie wyobrazić co myśli taka ameba która bierze to pod uwagę. Ale takich wyborców jedna ze stron zagospodarowała jak kompost.
Ja na to patrzę jak na konkurencję Niemcy vs USA w polityce zagranicznej. A to co oni pieprzą i obiecują wyborcom to wiadomo, że pic na wodę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 7
@tddguy moja ciotka 60+ powiedziała, ze ona nie zna się na polityce, gospodarce, ma trudności, żeby wymówić słowo inflacja (poważnie, mówi iflacjia XDDD) ale w kościele mówili, że lewica będzie wkładać ręce w dziecięce majtki więc wybór oczywisty xD
  • Odpowiedz
@tddguy @alxnr I właśnie ci ludzie równocześnie są ślepi na kryptogejów w sułtannach, na patologie i gwałty w seminariach, na molestowanie dzieci z pełnym przyzwoleniem kleru ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@tddguy: Teraz podziały są wzdłuż linii seksualności, poparcia BLM, religijności i innych tego typu obyczajowych pierdół. O gospodarce już się nie mówi, domyślnie wiadomo że ma być centralne planowanie i państwo opiekuńcze.
  • Odpowiedz
@tddguy: Wiesz, kiedyś nie było tematu gejów i masturbacji w przestrzeni publicznej i chyba przez to było lepiej. Ludzie skupiali się na rozwiązywaniu prawdziwych problemów a nie na problemach pierwszego świata.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@tddguy: To jest właśnie w polityce najgorsze. Polaryzują społeczeństwo względem spraw mniejszości, a o tym co dotyczy wszystkich - gospodarka - w ogóle się nie mówi
  • Odpowiedz
Czekaj skoro walenie konia i ruchanie w dupe to nie są problemu pierwszej wagi to po #!$%@? te wszystkie marsze lpg, edukacja seksualna 6 latkow i waginomaryje?do domu walić sobie do czego chceta a nie po ulicach pokierować
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@mikeeho: no dokladnie o tym pisze - masz ty marsze lpg raptem kilka razy w roku, a srasz pod siebie caly rok przed gejem z plastikowym penisem na czole. I ten strach dyktuje twoje wybory polityczne.
  • Odpowiedz
@tddguy powiedz to maszerujacym na paradzie że ich problem jest marginalny to zostaniesz homofobem albo jeśli ktos tam jest czarny , rasistą. Patrz co się dzieje na zachodzie i powiedz raz jeszcze że to marginalny problem.
  • Odpowiedz
Pomysl zdobycie wladzy krok@po kroku jest naeet dibry ale nie przez partie idiotow czy, koalicja. Ludzie wola zaglosowacna kogo innego tylko aby nie na nich...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@tddguy: jeśli myślisz, że to zabawne to widać nie wiesz jak na zachodzie krytyczna teoria płci (również krytyczna teoria ras) zdominowała dyskurs. Starczy powiedzieć, że dlatego właśnie Trump wygrał poprzednie wybory.
Może po prostu nie znasz skali zagrożenia jaki idzie pod przykrywką niesienia pomocy "biednym i uciśnionym mniejszościom". Nie to żeby samo w sobie to było coś złego, wręcz przeciwnie. Jednak umocowanie ideologiczne i motywacja ludzi to napędzających są mniej więcej takie jak wtedy gdy pod przykrywką "równości i tolerancji dla wszystkich" zbudowali Związek Sowiecki albo maoistyczne Chiny. Natomiast jak wydaje ci się, że to przesada, to po prostu masz małą ekspozycję na to jak się sprawy mają w Ameryce Północnej. Polecam zapoznać się z kilkoma koncepcjami na początek, jak:
- Postmodernistyczna teoria krytyczna
- Tolerancja represywna
- Długi marsz przez instytucje (oraz przez
  • Odpowiedz