Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Opowiadam sie za wolnoscia gospodarcza i jestem w centrum pogladowo na osi spolecznej. Jestem przeciwny jakimkolwiek przywilejom dla jakichkolwiek grup spolecznych i uwazam, ze oswiata i media publiczne to nie miejsce na propagande i przemycanie jakichkolwiek ideologii. Dzisiaj musialem glosowac przeciwko, ale mam nadzieje, ze w nastepnych wyborach bede mogl w koncu zaglosowac za. Ja #!$%@?.@szpongiel:
  • Odpowiedz
@Rafal90: Jak widzę takie komentarze jak twój to się radykalizuję coraz bardziej w lewą stronę, bo jak można być takim głąbem i wyciągać skrajne skrajności i podawać je jako przykład?

Równie dobrze mogę powiedzieć, że katolicy-konserwatyści w Polsce powinni #!$%@?ć, bo nie chcę mieć polskiego wykonania szariatu, ale tego nie piszę, bo jestem świadomy, że takie barany stanowią max 1-2% wszystkich konserw.
(Chociaż mam wrażenie, że na wykopie to co
  • Odpowiedz
@tddguy no kurła chwilę przed wyjściem na wybory ojciec mi się pyta na kogo głosuje to mowie że na Trzaskowskiego a ten do mnie już coś o gejach zaczyna gadać xDD oczywiście w tle leci sobie TVP a tam Teleexpress xd
  • Odpowiedz
Dla mnie to jeden shit i nie oceniam


@tddguy: To co się dziwisz, że ktoś uważający tak samo, że gospodarczo oboje są siebie warci, głosuje na kogoś przynajmniej kulturowo bliższego?
  • Odpowiedz
@tddguy: Przecież na tym właśnie polega demokracja, że głos człowieka kierującego się strachem przed gejem i masturbacją, jest wart tyle samo, co Twój, czy mój. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@niochland: Głupcze katolicy w Polsce nie mają innych praw niż pozostali ludzie a przykład który podałem tego właśnie dotyczy więc twoje porównanie jest z dupy. Dla mnie możesz iść jeszcze bardziej w lewo nawet czarnym stopy całować, twoja sprawa.
  • Odpowiedz