Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@eternit_nie_wybacza: masz zamiar brać po parę dni w każdej miejscowości? od siebie polecam spokojne miejscowości ze swoim urokiem po drugiej stronie Krety - Agios Nicolas i podróż autem w kierunku Vai, z przystankiem w Mochlos na kawe i w Sitii na obiad ( ͡° ͜ʖ ͡°) (O ile samo Vai nie zrobiło jakiegoś wow, o tyle sama droga była na tyle piękna ze co chwile trzeva
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@eternit_nie_wybacza: warto, ja zachodniej nie zwiedziłem, najdalej byłem w Iraklionie. Wiec nie jestem w stanie dać ci realnego porównania, z tego co słyszałem to jest dużo mniej turystów po tej wschodniej stronie. Jak loty podpasują to może nawet za miesiąc zaatakuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)... PLL LOT oferuje loty Gdańsk-Chania ale boje się od nich kupować xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@eternit_nie_wybacza: to zależy czego oczekujesz od takich wakacji. Jak na razie mój pobyt na wschodniej części stoi wysoko w topce moich wakacji. Wszystko co nas ogranicza to czas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@eternit_nie_wybacza: ja ląduję w chanii na tydzień - tryb wakacyjny byczenie się i odpoczynek, bez klubingu i nocnego życia - nocleg mamy wstępnie zarezerwowany w okolicy kissamos, co myślę, że jest dobrą bazą wypadową, bo i na balos blisko (tam można pozwiedzać gramvouse, ale nie wiem czy cebula mi na to pozwoli, zobaczę jakie ceny na miejscu), plaża falasarna, elafonisi. Jeden dzień poświęcić na zwiedzanie chanii, rethymno, zahaczyć o wioskę
  • Odpowiedz
no ja knososs odpuszczam bo juz mam przesyt po cyprze, rzymie turcji xD Robie tylko zachod jednak. Rethiimo, kisamoss wlasnie okolice i chania. Mam auto na 14 dni. Masz linka/screena mapki? Koniecznie zrób wąwóz jak lubisz pochodzic. Ja santorini raczej zrobie oddzielnie kiedys.

@lunaria:
  • Odpowiedz
@eternit_nie_wybacza: @attyla7: ojej, wypok mnie nie poinformował o waszym wołaniu i dopiero teraz zobaczyłam jak scrollowałam feeda ( ͡° ʖ̯ ͡°) kurcze, o tym wąwozie to słyszę i słyszę, że taki wspaniały, ale nie wiem czy chcę go wciskać w 7 dniowy pobyt, a zajmuje cały dzień - ustaliłam z partnerem, że weźmiemy sobie buty gdybyśmy jakimś cudem nabrali ochoty na góry nad morzedem
  • Odpowiedz