Wpis z mikrobloga

dobra muszę w końcu to z sb wyrzucić bo zaraz cisza wyborcza i znowu dupa xd

no więc czemu ten człowiek nie mógłby po prostu zamknąć ryja i nie utrudniać głosowania na sb
jeszcze przed drugą turą wiedziałem że jeśli to zrobię to z duuuuuużą niechęcią
a potem benc
☑ obrzydliwe umizgi do szurfederacji
☑ deklaracja że jest takim samym oszołomem gospodarczym
☑ znowu obrzydliwe umizgi do szurfederacji
☑ deklaracja że jest obrzydliwym homofobem
tzn nie śledzę kompletnie co się dzieje i tylko tyle wyłapałem oglądając mirko/wiadomości morzliwe że więcej tego typu gunwa wypowiedział
no gurwa po każdej z tych rzeczy miałem ochotę to papieżyć i nie iść nigdzie a po ostatnim punkcie już totalnie
ale chyba jednak muszę bo tylko tyle mogę zrobić żeby przeciwstawić się budowaniu kaczystanu
gdyby nie te pisiorskie dążenia i gdyby te wybory nie były kwestią ustrojową to po prostu zostałbym w piwnicy
nwm to jest takie chore że w tym kraju trzeba zmuszać się do robienia rzeczy obrzydliwych żeby móc potem spojrzeć w lustro ze świadomością że próbowało się coś zrobić przeciw dyktaturze
chociaż po oddaniu głosu na czaska też będzie mi trudno to zrobić w sensie spojrzeć w lustro i już zawsze bd się czuć brudny ;/////////
ha tfu na tej kraj

#4konserwy #neuropa #zalesie #wybory #wyboryprezydenckie2020 #ehhhhhhhhhhhhh #ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh #polityka #nienawidzetegokraju
Chodtok - dobra muszę w końcu to z sb wyrzucić bo zaraz cisza wyborcza i znowu dupa x...

źródło: comment_1594394315b969zy0zOjCoVmQIaVJfqb.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@Chodtok: To pragmatyczna gra na zjednanie sobie wystarczającej ilości głosów, umozliwiającej wygraną z Dudą. Bez głosów wyborców Bosaka, to nie może się udać, stąd te gesty.
Jeśli chodzi o wyborców Biedronia, najwyraźniej sztab Trzaskowskiego ocenił, że ci będą w stanie na te gesty przymknąć oko, mając na uwadze alternatywę w postaci wygranej Dudy.

Krótko mówiąc wybór przed jakim stoisz to podobający Ci się Trzaskowski, który nie zostaje prezydentem, bądź Trzaskowski, który
  • Odpowiedz