Wpis z mikrobloga

Po tym jak zrobiłem AGL Gogetę rainbow na 1szym bannerze i potem dropnąłem 7 sztuk ponad to - przestałem rainbowoać tak szybko xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tempname0626: jak słyszałeś jakiś trzask dzisiaj to był odgłos pękającej mojej dupy z zazdrości. Wydałem po 700ds na oba banery i żadnej nowej LR :/ załamałem się. Zostało mi 1070ds i szkoda mi wydawać. Tyle było dla mnie warte kiszenie ds cały rok :/
@ArniHell: znam dokładnie ten ból, 1500 ds z całego oszczędzania przez rok, by dostać vegitto, dokładnie 50 multi na jeden baner i jak psu... 2 gohany i 1 int vegitto, z legend oraz rainbow wszystkich banerowek które miałem poza str buu(którego nie miałem)... a ludzie #!$%@?ą ojoj 300 ds i tylko jeden gogus ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dolomit-statyczny: zobaczymy może wpadnie któryś z tych pajacy w sierpniu. Miałem walić do momentu aż któryś wpadnie ale już mi się nie chce. Zaraz będę miał rainbow u lr cella, gohana, starej fuzji i potary. Juz pomijam fakt że ssj4 gogete dostałem 5 razy. Jedyna zaletą jest to że dostałem trochę kart do których mam medale i eza zrobione. Przydadzą się do sbr czy innych trybów.