Wpis z mikrobloga

@matinho10: no naciągane jest to, że ktoś teraz to wypomina, żeby osiągnąć jakiekolwiek korzyści polityczne xD ot, zwykła pomyłka, a nawet jeśli wynikająca z niewiedzy, to co z tego, jaki to ma związek z prezydenturą xD Też mógłbym Ci podrzucić jak Duda myli klimat z temperaturą i co xD
@matinho10: no będzie, ale jak dla mnie używanie takich "potężnych dział" w kampanii to narażanie się na śmieszność. Wpadki są u wszystkich, Kopacz rzucająca kamieniami w dinozaury czy Kaczyński mówiący, że marihuana chyba nie jest z konopi ¯\_(ツ)_/¯ zwykłe kampanijne kapiszony, gdy się nie ma nic innego do zarzucenia kontrkandydatowi
@matinho10: no dokładnie, braki w ogólnej wiedzy chyba są bardziej kompromitujące, niż brak fachowej wiedzy. Też jestem programistą z długim stażem i myślisz, że się znam na wszystkim? Myślisz, że mam pojęcie czym się różni np. RAM DDR3 od DDR4 albo SATA od M.2? xD

No i nie bronię tu Trzaskowskiego, nie zrozum mnie źle. Mówię tylko, że takie zagrywki to kapiszony, a nie coś, co realnie mogłoby zaszkodzić kandydatowi xD
@Arveit bronisz
90% ludzi do 30 roku życia będzie wiedziało o co chodzi, a on jest w ministerstwie cyfryzacji, naprawdę tego nie rozumiesz?
Różnicy pomiędzy ramami ci nawet 1% ludzi nie wytłumaczy
To jest taka podstawa podstaw, gdybyś chciał porównywać do Dudy to tak jakby on w angielskim języku nie wiedział jak się przedstawić
@matinho10: nie bronię, nie mów mi co robię, bo nie siedzisz w mojej głowie. A tymczasem nie będę dyskutować dalej, bo jesteś tendencyjny xD wyraziłem bezstronną opinię podając przykłady z obu stron barykady, że takie zagrywki są zwykłymi gównami w kampanii, a ty dalej się upierasz przy tym Trzaskowskim ( ͡° ͜ʖ ͡°) bez odbioru, nie chcę sobie psuć dobrego humoru ;)
@Arveit podałeś tak idiotyczny przykład z tymi ramami xD
Pisze ci jasno że 90% ludzi wie o co tam chodziło, a minister cyfryzacji nie
Obojętnie czy to pis czy po, to jest po prostu skandal
Wy nie macie godności broniąc tego