Wpis z mikrobloga

Chcę kupić używany #applewatch 3 i zastanawiam się czy jest jakaś zauważalna różnica w pracy na baterii po kilku latach? Ktoś kupił w 2017 więc ma 3 lata, a za 100 zł więcej jest model z półroczną gwarancją (czyli używany pół roku).

I drugie pytanie jak w praktyce wygląda różnica między GPS a GPS+LTE - znajomy mówił, że niby jest esim na iPhone i dodatkowy esim na watchu ale ze jest problem ze nie działają poprawnie połączenia oczekujące.

Jakbyście mieli kupować jeszcze raz #applewatch to bralibyście zwykły czy z LTE?

#apple #orange #esim
  • 6
@PepeXD: co do LTE to Ci nie pomogę ale telefon i esim w zegarku myszą mieć tego samego operatora(przynajmniej w UK)
Natomiast bierz półroczny sprzęt, właśnie ze względu na baterię, niech wytrzyma cały dzień a nie np. 10h
@PepeXD: Nie wiem jaki jest sens brania tego LTE jeżeli nie jesteś jakimś prezesem korporacji, muszącym być w kontakcie 24/7 nawet na basenie albo biegając w lesie. Normalnie i tak masz telefon albo kompa pod ręka, a jak idziesz poćwiczyć, to możesz te godzinkę czy pół wytrzymać bez powiadomień. Muzykę offline da się zgrać na zwykłego (chociaż tylko z Apple Music), wiec to nie problem.
Jakbyście mieli kupować jeszcze raz #applewatch to bralibyście zwykły czy z LTE?


@PepeXD: Zwykły, tj. GPS. Do biegania i jazdy na rowerze w sam raz, nie potrzeba telefonu i tak. Bateria trzyma ciut dłużej niż na LTE, no i tańsze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wiem ile lat ma moja używka, ale od 8 rano mając 100%, po 24 mam około 60% przy "średnio-aktywnym" także nie ma