Wpis z mikrobloga

@kwmaster: Też nie wierzyłem, ale potem zobaczyłem co wypisują moi znajomi hołowniowcy na fejsie i oni chyba rzeczywiście byli przekonani, że anioł zszedł z nieba żeby pozamiatać POPiSy. Chwilami jakbym czytał korwinistów krzyczących o bandzie czworga.
Oczywiście to tylko dowód anegdotyczny :)

Sam głosowałem na Hołownię, ale od początku zakładałem, że w II turze ktokolwiek byle nie Duda.
@jaroty: Problem jest taki, że Trzaskowski nie gwarantuje absolutnie nic poza wetem skala jego niezrealizowanych obietnic jest straszna - no i zapowiedź wycofania projektu CPK - dramat. Projekt który ma stworzyć szybką kolej z każdego większego miasta a ten mówi że można go zaorać. Raczej nie pójdę głosować bo nie widzę żadnych innych korzyści z nim związanych. Raczej bo jak włączę tvpis to nagle nabieram ochoty na głosowanie przeciwko Dudzie.
anioł zszedł z nieba żeby pozamiatać POPiSy


@WaveCreator: tak samo było z Palikotem, Petru czy Kukizem. Ludzie mają dość betonowej polityki i chcą zmian. Ciężko ich za to winić, sam głosowałem za Kukizem i jak teraz patrzę co Pawełek gada to głowa boli ¯\_(ツ)_/¯

Ale w tych wyborach chodzi o coś więcej, musimy zatrzymać pełzającą dyktaturę!
****
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jaroty: jakoś nie wierzę, że aż tyle ludzi od Hołowni nie pójdzie. Zwłaszcza po apelu jego samego, że to mogą być ostatnie wolne wybory.

@kwmaster: dlaczego? Ludzie głosowali na niego.vo był najłatwiejszym do przełknięcia kandydatem. Nie dlatego że go jakoś ubóstwiają czy ślepo za nim podążają.
Ja głosowałem na holownie i waham się czy iść na drugą turę bo mnie trzaskowski do siebie skutecznie zniechęca (madkowe 200 plus chociażby). Decyzje
ostatnie wolne wybory.


@kwmaster: ostatnie wolne wybory były w 2015. Te z 2019 już nie były wolne ze względu na propagandę tvpis i kampanię pis sfinansowaną z budżetu państwa kwotą o jakiej inne partie nawet nie śmią marzyć.
@kwmaster: To jest mniej niż 20% wyborców Hołowni, wg mnie to bardzo prawdopodobne, że tyle osób odpuści sobie drugą turę. To nie jest tak, że każdy, kto głosował na Hołownię aż tak nienawidzi PiSu, że zagłosuje na kogokolwiek byle pozbyć się Dudy - wiele z tych osób wciąż żywi niechęć do PO i po prostu sobie te wybory odpuści.