Wpis z mikrobloga

Mam problem z #wifi , #internet LTE od #oragne , router Huawei B315. Odległość komputera/telefonu od routera to 30 cm xD.
Ping 19ms, download 50-200 kB/s, upload tak samo. Spróbowałem zmienić router na ZTE, większych efektów brak.
Sytuacja występuje na 2 komputerach (lenovo yoga i legion). Na stacjonarnym po kablu idzie jak złoto.
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BaRi: zmień kanał wifi na inny, a najlepiej przeskanuj sobie jak wygląda eter jakąś apka i zobaczysz które kanały są najmniej zajęte.
@bslawek
@dktr podłączyłem sticka tp-linka do komputera stacjonarnego i na kim wifi chodzi ok, tak więc szukalbym problemu raczej na linii windows - Lenovo (jeden to yoga a drugi legion)- router
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BaRi: zrobiłeś to co napisalem? Prosisz o pomoc a nie robisz to co ci człowiek napisze żebyś zrobił. To jaki ma sens proszenie o pomoc?
@bslawek: zrobiłem, przetestowałem wszystkie kanały już wcześniej. Żaden nic nie zmienił. Zmieniłem też router/modem i na nim też przeleciałem po różnych kanałach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BaRi: no to zrób updated sterowników może pomoże. Zobacz czy nie masz ustawionego optymalnego zarządzania energią na karcie wifi