Wpis z mikrobloga

Kiedy byłem na studiach na ekonomii mnie uczyli, że banki biorą pieniądze od ludzi, by w zamian za to dać na ROR mały procent ponad inflację, zaś na lokacie no już sporo ponad inflację. Tak, stara szkoła, star czasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No więc były to dawne czasu i dobrze wiem, że czasy się już baaardzo zmieniły.
Ale mimo wszystko, nadal mnie #!$%@?, jak można dawać na lokacie 0,01% w skali roku, gdy inflacja sięga już prawie 6%. To nie lepiej pozybyć się działu lokat, niż robić z siebie debilny bank, z absurdalną ofertą?
XDDDD
#mbank #banki #lokaty #polska #heheszki
text - Kiedy byłem na studiach na ekonomii mnie uczyli, że banki biorą pieniądze od l...

źródło: comment_1594234254cXAwUON4NtDE93mLcnLeDQ.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Założyłam konto, bo wiedziałam, że to właśnie Ty będziesz pierwszym burkiem, z którego się pośmieję. Wczoraj pierwszy raz w życiu w ogóle weszłam na wykop i od razu tak mi się spodobała ta zabawa z Tobą.
Widzę, że beton jest mocny i lubisz się sam poniżać: nie ma żadnego problemu, chętnie na to popatrzę z przyjemnością. Zależy Ci bardzo na tym wykopie. Pewnie w realnym życiu nie za bardzo masz możliwość narzucenia
  • Odpowiedz
@text: Możesz czuć się wyjątkowy chociaż raz w Twoim życiu, że ktoś coś zrobił specjalnie dla Ciebie. Może jeszcze zrobione specjalnie dla Ciebie zdjęcie do fap folderu? Miłego dnia :)
  • Odpowiedz
Zależy Ci bardzo na tym wykopie.

@miznogud:
Powiedział to głupia #!$%@?, która założyła specjalnie konto na ten wpis, na moją bekę
XDDDD
Do szmaty i garów pilnować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie sprzątam i nie gotuję sama w domu. Mam wtedy czas na przyjemności, a Ty idź zarabiaj dalej tę nędzne 2% na lokacie, prostaku. Pozdrawiam Cię serdecznie
  • Odpowiedz