Wpis z mikrobloga

Tak sobie przeglądam wpisy i twierdzę, że sami się manipulujecie swoim symetryzmem. Pewnie jest to celowa zagrywka polityków konfederacji, jednak dość nieudolnie grana. Co prawda zachowują tzw. neutralność, ale nie przeszkadza im to wbijać szpil w przeciwników. I dobrze, ale warto by to robić rzetelnie. Do czego piję? Do znaleziska, a dokładniej do wpisu na profilu, który za wszelką cenę chciał zrównać swoimi dokonaniami debatę po oraz przedstawienie PIS. Jeśli o tym drugim nie muszę wiele pisać, bo każdy widzi jak jest, to jednak stawianie na równi tej organizowanej przez sztab Trzaskowskiego (nie przez tvn24 jak pisał autor wpisu) jest nieudolnym naciąganiem.

Głównym argumentem jaki pada w oskarżeniach jest zaproszenie dziennikarza nCzasu z warszawskiego ratusza. Sęk w tym, że redaktorem naczelnym tego pisma jest Tomasz Sommer, a której właścicielem był sam Korwin. Może dla niektórych z was ta postać jest nieznana, co dziwne, bo od lat jest osobą bliską JKM. Był między innymi rzecznikiem prasowym KNP w czasie kiedy Korwin z sukcesem kandydował do PE. W czasie kiedy krul założył własną partię ten odszedł wraz z nim, gdzie został rzecznikiem sztabu partii Wolność oraz kandydował do sejmu w 2015 roku.

Jako osoba decyzyjna, miał on znacznie większy wpływ na wybór owego dziennikarza, aniżeli kandydat Trzaskowski. Coś mnie ruszyło, by zapytać fanboyów tutaj. Jest to raczej nieudolna próba stawiania na równi manipulacji POPISu czy może świadome podrzucenie baita na swoich, mniej świadomych, wyborców, którym chcecie bić w kandydata PO tak, aby za wszelką cenę utrzymać narrację 'PIS PO jedno zło'? ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

tweet

#neuropa #konfederacja #bekazprawakow #bekazsymetrystow #polityka
mojemirabelki - Tak sobie przeglądam wpisy i twierdzę, że sami się manipulujecie swoi...

źródło: comment_1594207496se2jdYtZUBt5sFkiRHTL0Q.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@mojemirabelki:

Konfederacja robi w tym momencie za V kolumnę PiSu, bardziej z niewiedzy, braku zmysłu taktycznego i pozorowania na partię spoza "bandy czworga", jedyną niezależną.

Zachowanie Konfederacji, przynajmniej dla mnie, udowadnia, że do rządzenia to oni się nie nadają, a Bxsak to taki sam populista jak reszta (mówię to na podstawie AMA i jego działań w ostatnich tygodniach), większość jego wyborców kupiła bajeczkę o wolnościowcu, bo jak pytam o niewygodne tweety
  • Odpowiedz
@Need: Konfederacja punktuje Dude: BRAWO WOLNOŚCIOWCY!
Konfederacja punktuje Trzaskowskiego: V KOLUMNA PISU, FASZYŚCI
wy macie jakiś gwóźdź wbity w mózg
  • Odpowiedz
@mojemirabelki a w dodatku jeszcze piszą o tym że jeden pasek TVP wyświetlil pytanie zanim człowiek je zadał. A przecież wiadomo że pytania były wcześniej nagrane. #!$%@?ąc już od tego czy to podstawieni ludzie czy nie, to to był najglupszy zarzut Konfederacji...
  • Odpowiedz
@qaswe: znalazłoby się wiele, lepszych argumentów, by bić w Trzaskowskiego. Ot, choćby kolejny socjal, podnoszenie kwoty wolnej zarabiającym tylko do 30k etc. Ale zamiast tego, ci próbują stawać na głowie i porównywać to coś co się wylewa z tvpis do debaty opozycji. Sami się wystawiają taką argumentacją.
  • Odpowiedz
Konfederacja punktuje Dude: BRAWO WOLNOŚCIOWCY!

Konfederacja punktuje Trzaskowskiego: V KOLUMNA PISU, FASZYŚCI


@qaswe:

Nie wiem czemu zwracasz się do mnie per "macie", ale ja nie reprezentuje zdania jakiejś grupy tylko swoje zdanie, to po pierwsze. Po drugie, nie pochwaliłem Konfederacji ani razu od czasu rozpoczęcia kampanii prezydenckiej (gwarancji nie daje, bo pewnie napisałem xD pod hot16 Memcena)
  • Odpowiedz