Wpis z mikrobloga

@niepoprawny_marzyciel: za Peło dobrze mi się żyło, za to w republice kaczystanu niezbyt się odnajduję. Poprzednim razem jak dorwali się do żłoba, też nie czułem się komfortowo.

P.S.
Nie jestem jakimś fanatykiem peło, ale subiektywnie rzecz biorąc wolę ciepłą wodę w kranie niż totalną #!$%@?ę.
  • Odpowiedz
@whycantitbe: ty chcesz się porównywać do gorszych i urządzasz się wygodnie w gównie, ja chcę żeby było jak dawniej, albo i lepiej, po dawało więcej hajsu na służbę zdrowia. Kiedy ktoś z Twoich bliskich będzie umierał 8 godzin w poczekalni na izbie, podziękuj sobie.
  • Odpowiedz
@niepoprawny_marzyciel: poszło przez socjale. Moja rodzina jedzie na chf więc pensja nie ma nic do rzeczy. Podwyżki są przez socjale, służba zdrowia umiera, policja to milicja, prawa zwierząt zanikają, kraj patoli. No ale najważniejsze że nie ma LGbt, ale zamiast się przyznać że to ważniejsze od ludzkiego życia to będą kity że dobrze się żyje i za po też by wszystko drożało xD
  • Odpowiedz
@Never_let_me_go: publiczna służba zdrowia w polsce działa tam samo #!$%@? jak w anglii, niemczech, francji czy belgii :) kraj patoli? patologia się zmniejszyła zdecydowanie lub może Ty się patologią otaczasz - nie wiem. Podwyżki masz na całym świecie i to się nazywa inflacja, która postępuje wszędzie, a na przestrzeni kolejnych 2 lat będzie jeszcze gorzej przez banknoty jakie dodrukowali z okazji covida.

Socjale koleżanko takie jak w polsce są w całej
  • Odpowiedz
@niepoprawny_marzyciel: nie kpij z Niemcami, Anglia i Francja, pisowskie brednie, a te akurat świetnie znam. W każdym z tych krajów w szpitalu z najniższej składki często dostaje się jedynkę z własnym tv i tabletem, a jak nie to i tak każdy słuchawki i tablet przy wyrku. Ich publiczne są lepsze niż nasze tanie prywatne. O inflacji też śmiesznie brzmi z Twoich palców, bo PiS i zmiany minimalnych xD socjale na wschodzie
  • Odpowiedz
@Never_let_me_go: XD pracuje w szwajcarskiej firmie, jestem jedynym polakiem, pracuje z niemcami, szwajcarami i włochami. Wszyscy mówią to samo co napisałem w poprzednim poście. Są to ludzie na poziomie, średnia i wyższa klasa. Mieszkałem w Anglii i byłem w szpitalu ja i żona, leczyliśmy się tam i wiem jak to wygląda na NHS... jedynkę z TV i tabletem? gdzie taka utopia? kto te bajki piszę? kończę te rozmowę bo takich bzdur
  • Odpowiedz
@nomorelife:

jak on ma IQ szympansa to co Ty mu o czytaniu ze zrozumieniem?

To trochę ujma dla szympansów, bo gdyby dać im karty do głosowania, będą wybierać losowo, czyli pomylą się tylko (biorąc pod uwagę drugą turę) w około 50% przypadków. Wyborca PiS natomiast myli się zawsze.
  • Odpowiedz
@niepoprawny_marzyciel: > pracuje w szwajcarskiej firmie, jestem jedynym polakiem, pracuje z niemcami, szwajcarami i włochami. Wszyscy mówią to samo co napisałem w poprzednim poście. Są to ludzie na poziomie, średnia i wyższa klasa. Mieszkałem w Anglii i byłem w szpitalu ja i żona, leczyliśmy się tam i wiem jak to wygląda na NHS... jedynkę z TV i tabletem? gdzie taka utopia? kto te bajki piszę? kończę te rozmowę bo takich bzdur
  • Odpowiedz