Wpis z mikrobloga

@gabonczyk: Jeżeli mnie pamięć nie myli to bierzesz ze sobą zdjęcie 3,5 x 4,5cm, idziesz do swojego RCKiK i mówisz że chciałbyś wyrobić legitymacje HDK. A skoro już raz oddawałeś to powinni mieć wszystkie twoje dane.
Tyle z formalności, potem czekasz na odbiór i już powinieneś mieć tam wstęplowaną poprzednią donację ;)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@buntowniczaczupakabra: do końca roku to się zmieni (chyba że Milano należy do spółki Terravita)
W ubiegłym roku Ministerstwo Zdrowia ogłosiło przetarg na dostawę czekolad dla wszystkich RCKiK w kraju i wygrała właśnie Terravita.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@As_pik: @gabonczyk: co do legitymacji HDK. One nie wszędzie są wydawane w wersji papierowej (chociaż są jeszcze RCKiK które je wydają, np. Zielona Góra, Lublin), część ma legitymacje plastikowe, część nie ma wcale. Musisz dopytać w swoim RCKiK
  • Odpowiedz
@As_pik: czyli po prostu oddawać krew i zainteresować się tematem legitymacji jak już będziemy mieli określoną ilość krwi oddanej? Bo nigdzie tego nie zgłaszałem za pierwszym oddaniem, nie wiem czy to jakoś liczą tam sami czy się zbiera pieczątki za każdym razem?
  • Odpowiedz
@michaszko: Jak najbardziej możesz po prostu oddawać, nawet jak bez legitymacji oddajesz, to i tak wypełniasz formularz i mają Cię w systemie. Także luz, żadna donacja Ci nie przepadnie, nawet bez legitymacji. Ja wyrobiłem sobie między pierwszym a drugim oddaniem krwi.
Jak wyżej pisali, niektóre rckik wydają plastki, inne podobno nie wydają, a nie wiem jak w Twoim Regionalnym Centrum.
  • Odpowiedz