Wpis z mikrobloga

Prezent bardzo fajny jednak wydaje mi się, że na tyle osób i znajomości ludzi z Mercedesa powinni zafundować coś lepszego, zresztą widać czym jeździ Friz, Wersow czy Tromba... Dla nich to nic wielkiego a dla takiego operatora mega prezent. Nie uważam że ten nie był mega tylko ekipe stać na dużo lepszego mercedesa.
@piotrullo: Nie uderzyłem się i uważam, że to bardzo fajny prezent jednak patrząc na to z ilu osób składa się ekipa, jakim dysponują budżetem i jakie mają znajomości (np zniżka w Mercedesie to nie przypadek) mogliby kupić jeszcze lepszą furę. Chyba że ten Dawid kiedyś wspomniał o takim samochodzie jaki dostał. Ogólnie gest jest super i tak powinno się traktować dobrych pracowników, może nie wszędzie bo nie każdy pracodawca posiada taki
@Hejtel mercedes klasa A 200 2020r. Widac że gorsza wersja bo ma atrapy świateł przeciwmgielnych, najtansze felgi aluminiowe oraz mniejsze wyświetlacze we wnętrzu auta. Około 140tys zł, ale oni mieli zniżki więc pewnie coś koło 110tys zapłacili.
@janeksuj: Z tego co widziałam, to ten merol jest manualny (A 200+ i niektóre 180 mają juz automat w kierownicy). Więc jeśli chodzi o wersje silnikową najbardziej bliskie jest A160 / 1.4 / 95km.

https://www.otomoto.pl/oferta/mercedes-benz-klasa-a-mercedes-benz-a-160d-ID6DaUFu.html#f9751690cd

Z resztą czemu Friz miałby kupować droższe auto - to się wiąże z kosztami korzystającego. Serwis, części, spalanie. To też trzeba wziąc pod uwagę, chociaż imho powinni chociaż dołożyć do multibeam led, te oświetlenie znacznie bezpieczniejsze.
@Bunsen: nie no nie wytrzymam. Typowe pieprzenie maDki !!!! Nam sie 500+ nalezy, 1000+ i to za malo co to jest!!! Kuzwa gnojku dorosnij. Chcesz lepsze auto to sobie zarob! Nigdy nie widzialem w zadnej pracy ani swojej ani znajomych by jakikolwiek pracownik dostal na wlasnosc auto od szefa czy od przyjaciela. Lecz sie na łeb gowniarzu. Gest byl ogromny, dostali nowiusienki samochod prosto z salonu i powinni tam ryczec ze