Wpis z mikrobloga

@allegro_pl: Weźcie zmieńcie ten chory interfejs zgłaszania aukcji. Chcę zgłosić wam gnoja który mnie wyciulał na meblach ogrodowych. https://allegro.pl/oferta/meble-ogrodowe-drewniane-lawka-paletowe-9305142540. Co mam do wyboru? nieprawidłowy opis.... ani dodać fotkę tego co przyszło naprawdę, ani inna opcja żeby samemu napisać. A gość mnie srogo #!$%@?ł bo na fotkach cudo a przyszły zwykłe yebane nieobrobione palety. A teraz najlepsze - przyjrzyjcie się słojom na poszczególnych elementach mebli na aukcji. Są w ciul powtarzalne!. Gość stworzył sobie w photoshopie piękną wizualizację. Do tego te pięknie równo poprzybijane gwoździe. Co przyszło? a to -
Pobierz GitheManitou - @allegro_pl: Weźcie zmieńcie ten chory interfejs zgłaszania aukcji. Ch...
źródło: comment_1594117311YX0csnM3NKCalvrhexUyDn.jpg
  • 38
@GitheManitou: też mnie to wnerwia, że nie można dodać żadnego opisu zgłoszenia

np. jest jakiś specjalistyczny produkt, który ma błędy w opisie i teraz wysyłam zgłoszenie i mam wierzyć, że jakiś szeregowy pracownik outsourceowany przez allegro będzie w stanie zorientować się co jest nie tak
@kierowcaautobusuofficial: A teraz zobacz jak one wyglądają na fotce. Dzwoniłem do gościa przed kupnem i pytałem wprost bo za ładnie mi to wyglądało. Usłyszalem że to NIE SĄ palety tylko meble stylizowane na nie. Obrabiane na gładko z każdej strony i dokładnie wyglądają jak na fotkach. Nie skusiłbyś się? Bo faktycznie takie gówno jak dostałem to mogłem sobie sam z desek zbić. A w tym co dostałem nie zgadza się praktycznie
@dirtydenier: Dokładnie z jakością. Bo jeśli byłyby jak na fotkach z aukcji to okiem bym nie mrugnął. Sam już miałem takie robić ze zwykłych palet. Żadna filozofia. Kupujesz palety, szlifujesz, jakaś lakierobejca czy inny wynalazek i taaddaaam. Ale jak zobaczyłem tak równiutko od linijki wszystko spasowanego to odżałowałem trochę grosza - Normalna pełna euro paleta klasy I kosztuje jakieś 50 zł. więc po doliczeniu robocizny, materiałów... machnąłem ręką. Jeśli gość robi