Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@boskakaratralalala Ja nie chcę uczestniczyć w tej waszej wojnie Polski-Polskiej. Podzieliliscie Polskę na dwa obozy. Normalni ludzie nie chcą w tym uczestniczyć i mają #!$%@? na wybór Duda czy Trzaskowski, a wybór czy mam dostać kulkę w lewe czy w prawe kolano.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skurvil: dlaczego mówisz do mnie, że ja podzieliłem Polskę? Jak już mówiłem wcześniej mireczkowi wyżej, mój kandydat opadł. Nie oznacza to, że mam zbojkotować teraz wybory, bo foch na Polskę. Jeden kandydat jest lepszy od drugiego i na niego zagłosuje.
A z tobą i z wyborcami konfedercji jest taki problem, że wy nie wiecie czym jest kompromis. I właśnie dlatego nigdy nikt z waszego obozu nie zostanie prezydentem, ani konfederacja
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@boskakaratralalala: kompromis to sobie można zastosować w przypadku jak się zastanawiasz nad którymś kandydatem lub gdy któryś ma jakieś atuty no ale nie w przypadku Dudy i Trzaskowskiego. Mam zastosować kompromis i iść zagłosować na miernotę i potem patrzeć 5 lat na miernotę i żałować swojego głosu?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vin42: w waszym, czyli konfedercji interesie, jest osłabianie pisu. Dla was kompromisem jest wg mnie Trzaskowski, ponieważ choc jest on daleki od waszego światopoglądu, to będzie powodował osłabianie pisu i wzrost konfy. Wstrzymując się od głosu i np. doprowadzając do wygranej Dudy, de facto powodujecie osłabianie konfederacji. Czy tego chcecie czy nie, potencjalni wyborcy konfedercji są obecnie za pisem. Mocny to pis to problem dla konfy.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@boskakaratralalala: Jak jesteś na imprezie i zamawiana jest pizza, a ty mówisz, że nie chce ci się jej wybierac, bo masz to gdzieś, co będziesz jadł i niech inni wybiorą, to również nie powinieneś później marudzić, gdy będzie ci niesmakowac. Co jest trudnego w zrozumieniu tego?


Jeśli wybierają między pizzą z cebulą, a pizzą z kukurydzą i na oba warzywa mam uczulenie, to też mam wybierać mniejsze zło? Mam kalkulować
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skurvil: i umierasz z głodu, ponieważ tylko te dwie pizze masz do wyboru. Swietna logika geniuszu.
Poza tym, to ty tu dzielisz Polaków, na tych, którzy są lepsi, bo głosują na Bosaka i gorszych, którzy tego nie robią. Hipokryto.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vin42: w waszym, czyli konfedercji interesie, jest osłabianie pisu. Dla was kompromisem jest wg mnie Trzaskowski, ponieważ choc jest on daleki od waszego światopoglądu, to będzie powodował osłabianie pisu i wzrost konfy. Wstrzymując się od głosu i np. doprowadzając do wygranej Dudy, de facto powodujecie osłabianie konfederacji. Czy tego chcecie czy nie, potencjalni wyborcy konfedercji są obecnie za pisem. Mocny to pis to problem dla konfy.

@boskakaratralalala: ale
  • Odpowiedz