Wpis z mikrobloga

Skradziono mi konto Steam, założyłem drugie aby wysłać ticket w celu jego odzyskania. Nie mogę nigdzie znaleźć opcji wysłania ręcznie napisanej wiadomości, bezpośredniego maila też nie ma. Czy komuś udało się w ten sposób skontaktować?
#steam #gry #valve
  • 11
@Ashkhan: Link do kontaktu w takich sprawach jest gdzieś na stronie Steam, szukaj dalej.
Mi ukradła konto ruska mafia i sprzedała Rumunowi. Akurat nie wchodziłem na steama tak z 2 tygodnie.
Nie zakładałem żadnego nowego konta. Wysłałem zdjęcie kodu rejestracji z fizycznego pudełka. Reakcja była dość szybka. Ale Rumun nawet zdążył zasilić konto 5 dolarami, tak się pewnie poczuł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@memtejko
@Ashkhan
@Dave987654321 ja kiedys kupilem kolejne konto steam do dropow z csgo. Nie logowalem sie ze 2 tygodnie a wlasciciel konta sobie dostep przywrocil i pozmirnial wszystko, nawet login. Na szczescie mialem w historii wymian to konto wiec od razu wiedzialem, ze to byly wlasciciel bo zmienil na swoj poprzedni login xD oczywiscie przez telefon strugal glupa ale po straszeniu policja sie ogarnal xD