Wpis z mikrobloga

@majsterV2: Tak, badania na ten temat trwają od co najmniej 40 lat i nie stwierdzono żadnych istotnych różnic w rozwoju dzieci wychowywanych przez pary jedno- i dwupłciowe. Co więcej, pary jednopłciowe częściej decydują się na adopcję dzieci "trudniejszych" - na przykład starszych lub z jakimiś problemami zdrowotnymi.
  • Odpowiedz
@Szlasio: To jest bardzo fajna, mała i napisana prostym językiem przeglądówka: "The kids are OK: it is discrimination, not same-sex parents, that harms children". Z The Medical Journal of Australia, IF=5.332.
Wrzucam cytat podsumowujący, bo nie wiem, czy będziesz miał łatwy dostęp do pracy, ja wchodzę z sieci uniwersyteckiej. "The consensus of the peer-reviewed research is that children raised in same-sex parented families do as well emotionally, socially and educationally
  • Odpowiedz
@Zielony_Pio: Testament nie rozwiązuje żadnych problemów. Podatek od spadku to jedno, ale o zachowku słyszałeś? To jest prawna katastrofa, która bardzo utrudnia przekazywanie partnerowi w spadku pieniędzy czy nieruchomości.
  • Odpowiedz
na ślubach to się nie kończy, na adopcji to się nie kończy. Na zachodzie gdzie dostali to wszystko LGBT tylko nabiera rozpędu.

Ani związków, ani małżeństw, ani już na pewno nie adopcji dzieci !


@Zielony_Pio: O kurcze, myślałam, że to taka parodia komentarzy, jakie często piszą homofoby, ale Ty tak serio xD "Się nie skończy", czyli co się stanie? Bo według mnie to:
choochoomotherfucker - > na ślubach to się nie kończy, na adopcji to się nie kończy. ...

źródło: comment_1594050502UJ2SjY05jw3HnQ8I398RYr.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@majsterV2: Ale wiecie, że mnóstwo par czeka na dzieci po kilka lat i jest problem bo większość dzieci nie może być adoptowane z uwagi na nierozstrzygniętą sytuację prawną? Dodatkowo wymogi są bardzo wysokie, stała praca, wysokie zarobki, najlepiej własne mieszkanie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@majsterV2: niech wprowadzą adopcje przez gejów i się sprawdzi xd będzie debesta to się zostawi, nie będzie to się zakaże i się skończy ta #!$%@? bezsensowna dyskusja
  • Odpowiedz