Wpis z mikrobloga

Każdy film Carrionera:

royalty free heavy metal instrumental gra w tle
YouTube to już nie jest platforma tylko wydawca, bo platforma jest fajna a wydawca nie jest fajny, poza tym YouTube ucina mi zasięgi, ciągle promuje Black Lives Matter, które jest kpiną i chroni użytkowników przed mową nienawiści, która nie istnieje. Oprócz tego to ucinają mi zasięgi. A w ogóle ostatnio jakiś biały coś zrobił i go ukarali, a jak zrobił to samo to go nie ukarali tylko dlatego że jest . Tak jest, ja mówię jak jest, inni nie mówią, ale ja mówię i dlatego YouTube mi ucina zasięgi. A słyszeliście że ostatnio jakaś feministka powiedziała coś głupiego? Haha jaka głupia regresywna lewaczka, z rzeczywistością się nie dyskutuje, ja mówię tylko prawdę i za to mnie deplatformują. Ostatnio YouTube zbanował jakiegoś gościa, który mówi jak jest, bo nie zgadzają się z nim i nie umieją tego uargumentować bo nie mogą sprzeciwić się faktom. Ja mówię to samo co on i dlatego dali mi shadowbana. Oni chcą zabić moją chęć do nagrywania, dlatego odchodźcie od tej platformy która nawet nie jest platformą tylko wydawcą, idźcie na Bitchute, bo tam można wrzucać filmy które YouTube uznaje za mowę nienawiści, a mowa nienawiści nie istnieje. A oprócz tego to zapraszam na Twitch bo zawsze jak wrzucam film to robię streama jak sam go oglądam więc możecie pooglądać ze mną. YouTube to są regresywne lewaki, które nienawidzą białych i kochają . Dajcie mi też donejty i poklikajcie reflinki bo YouTube mi dał demonetyzację i uciał zasięgi. Moje dni na tej platformie która nie jest platformą są policzone bo jestem białym heteroseksualnym mężczyzną i mówię same fakty i nie obchodzą mnie czyjeś uczucia i za to mam shadowbana. Ja myślę racjonalnie i mnie deplatformują. Ciekawe czy gdybym był homoseksualnym wyznawcą pokojowej religii na I to czy by mnie deplatformowali. Bo oni nienawidzą białych heteroseksualnych mężczyzn jak ja. A poza tym mowa nienawiści, bóg i przemoc psychiczna nie istnieją.
#carrioner
  • 1