Wpis z mikrobloga

@moakatanga: Najgorsze jest to ze wiekszosc mojej rodziny twierdzi to samo co jest napisane na tej ulotce.

Jak mi powiedzieli ze beda glosowac na du*ka bo trzaskowski cofnie najnizsza czy wyplaty, mowiac dokladnie tak"jak bedzie PO to najnizsza sie cofnie jak to bylo kilka lat temu i zarabiac bedziesz 1200zl albo mniej. I teraz wez sobie zaplac za cokolwiek, Ja np mam mieszkanie za 1600zl i jak bedzie ten trzaskoski to nawet za mieszkanie nie zaplace"

Ja naprawde nie potrafie zrozumiec jak ktos moze tak myslec. Jak to mozliwe ze znam ludzi po studiach ktorzy sa takimi samymi baranami, twierdzac ze ceny podnosza sie magicznie lub nawet ich nie zauwazaja lub jak to czesto mowia ze to wina sklepow XD
Lub cale te akcje z socjalem lub najnizszymi zarobkami ktore tez
  • Odpowiedz
@moakatanga:
Wrogiem Senat :D
Afery tylko za PO! Maski i respiratory to przeoczenie!
Dzielenie na Polskę A i B - fajnie to wygląda, gdy się popatrzy jak ludzie glosują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Konflikty - no cóż, jak na razie to PIS dzieli rodziny przez faworyzowanie określonych grup
Godne życie rodzin i seniorów
  • Odpowiedz
@jakala: sprawdziłem w bazie WHOIS i domena rafalnieklam.pl ma ukryte dane abonenta. Natomiast domeny andrzejnieklam.pl i dudanieklam.pl należą do firmy InnovMedia sp. z o.o.
  • Odpowiedz