Wpis z mikrobloga

@kubako: Dbałość o prawdę historyczną to poddaństwo? Coraz lepiej. Intelektualnie jesteś na poziomie antyszczepionkowców, płaskoziemców czy ludzi przeczących holokaustowi (ten sam poziom absurdu). A rozpowszechnianie bzdur w internecie należy piętnować:)
  • Odpowiedz
@Lancernik: Plusem napewno była nauka (głównie czytanie i pisanie) która była dostępna dla bogatych,i dla akolitów, czy jak się tam nazywają młodzi mnisi.

Po drugie to pewnie architektura która bądź co bądź, też się musiała trochę rozwinąć
  • Odpowiedz
@salamander-kwarcowy: Ależ zgadzam się z piętnowaniem bzdur, jeśli w czymś się pomyliłem to można poprawić, ale twój styl - coś między dzieckiem a prostakiem - i te śmieszne próby obrażenia mnie, po prostu mnie rozczuliły ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ale tu dzbanów jest. Hołdowanie mitom że za Światowida to wszystkim się lepiej żyło i przyszli smutni panowie w czerni i cierpienie przynieśli. Po co historii uczą w tych szkołach?
  • Odpowiedz
Intelektualnie jesteś na poziomie antyszczepionkowców, płaskoziemców czy ludzi przeczących holokaustowi (ten sam poziom absurdu)


@salamander-kwarcowy:

subop to pedau


intelektualnie jesteś na poziomie gimbusa
  • Odpowiedz
@spere: Nie dość że intelektualna ameba bez wiedzy, to jeszcze agresywny. Pewnie jesteś jednym z tych, dzikusów którzy pod żabką pytają o fajki albo #!$%@?. Gardzę:)

@Prezes_roku: W zdecydowanej większości krajów oczywiście że tak. Wyjątkami byli np Sasi. Ale tam też nie do końca chodziło o narzucenie chrześcijaństwa per se.
  • Odpowiedz
@salamander-kwarcowy: gimbusie jestem oazą spokoju na błotnistej tafli wykopu, płatkiem lotosu, we mnie jest samo dobro

natomiast ty używasz wyrażeń rodem z szatni gimbusów. Jakieś żabki, fajki, #!$%@?. Co to za słownictwo, co to za ordynarny niewykształcony intelektualnie sposób wysławiania się
  • Odpowiedz
@spere: Jesteś jakimś prostym przygłupem, który dodatkowo próbuje się wyżywać anonimowo na jakiejś dziewczynie z internetu, bo tu czuję się bezpieczny. Polecałabym jednak udać się do psychiatry, zanim zrobisz krzywdę komuś na ulicy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Prezes_roku: no, islamizacja za to to droga pokoju i miłości. Widać to po ilości Jihad'òw które się odbyły. Przy tej ilości wszystkie krucjaty łącznie z tymi na północy i w Czechach błędną...( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz