Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Miraski, czegoś tutaj nie rozumiem. A mianowicie: jak można płacić za #seks i chodzić na roksę?
Przecież upokarzający jest fakt, że oprócz was do tych prostytutek chodzą też faceci, którzy zaliczają się do najniższego szczebla społecznego - bezdomni alkoholicy, pracownicy fizyczni i tego rodzaju przedstawiciele klasy niższej. Upokarzający jest fakt, że nie potraficie znaleźć sobie nikogo na stałe do związku, albo chociażby do relacji koleżeńskiej połączonej z seksem...
Nad nieśmiałością i pewnością siebie można pracować podobnie jak nad wyglądem(włosy > fryzjer/barber / wada zgryzu > aparat na zęby / zamiast okularów soczewki kontaktowe itd. - nie jest to szczególnie skomplikowane...).
Naprawdę gwarantuję wam, że seks z obustronnym pożądaniem w dłuższej relacji to satysfakcja nieporównywalnie większa od jakiejkolwiek taniej roksy.
#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #przegryw #roksa #divyzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f0272945a60033c4149f0d1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt

[===.....................................] 9% (20zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 36
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: wszystko jest po cos. Jak ktos woli isc na skroty i zaplacic za ruchansko jego sprawa przeciez, zreszta jakby pomyslec to seks za hajs to chyba jego najczystsza forma, zadnych uprzejmosci, bajery, drineczkow i innych zbednych #!$%@? - usluga jak kazda inna. Jesli ktos sie boi, wstydzi, nie potrafi nawiazac relacji lub po prostu nie chce to zamowienie sobie dziewczyny jest jakas alternatywa. Chetnych nie brakuje po obu stronach, jest
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: wypok to nie jest dobry portal do tego typu analiz

tego typu usługi istniały 2000 lat temu i za kolejne 2000 lat dalej będą istnieć, nie ma nad czym się rozwodzić

są dwie dorosłe osoby, które się na to zgadzają to czemu masz im tego zabraniać?

osobiście raczej zniechęcam innych do robienia tego, choćby ze względu na to, że divy są 12 razy częściej zakażone HIVem niż populacja ogólna, ale
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: dla mnie na przykład upokarzające jest udawanie zainteresowania jakąś laską jeżeli w głębi wiem że najbardziej to interesuje mnie jej #!$%@?, a nie to jak jej minął dzień, co sądzi na temat polityki albo jakie ma plany na wakacje. i mimo że wiele osób woli tak udawać, to niby z jakiej okazji miałbym odmawiać im do tego prawa? żyj i daj żyć innym (szczególnie totalnie obcym)

e- naprawdę nie wiem
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: autorem jest pewnie p0lka, która właśnie zdała sobie sprawę że straciła swoją jedyną karte przetargową jaką jest seks, a na dodatek jest w tym słabsza pewnie od większości Panienek na wspomnianej roksie.

No cóż, przykro mi spaślaczq ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: To też w dużej mierze wina takich miejsc jak wykop, gdzie są pewne schematy w myśleniu i presja bo "trzeba zaruchac" w wieku 18 lat. Presja na seks z kolei może powodować, że dana osoba będzie miała duże ciśnienie i zacznie popełniać błędy z kobietami, które przyczyniają się do braku zbliżeń. Może dla niektórych to jedyne wyjście i trzeba to zrozumieć, choć są tacy co mogliby mieć seks ale mają
  • Odpowiedz
  • 6
@churros8 z wami to nawet nie da się umówić na jakiejś kawie czy coś bo zawsze jakaś wymówka się znajduje, ale nie, trzeba pierdzielic, że to niebiescy się nie starają, a na Tinder to stworzylyście takie raczysko, że żyć się odechciewa
  • Odpowiedz