Wpis z mikrobloga

@wladca_kurczakow bardzo ważna jest rotacja składem. Greenwood jest młody i może grać na skrzydle ale jego taką docelową pozycją jest napastnik. Jest obunożny i ma wszystko by stać się zawodnikiem światowej klasy jeżeli tylko sodówa nie uderzy mu do głowy. Sancho może być w Manchesterze genialna opcja na PS w którym już od jakiegoś czasu nie mamy mocnego nazwiska bo jest tylko Greenwood i James. Więcej zawodników=większa rotacja a pamiętajmy że w
@xVortx: wg mnie jeżeli BVB nie będzie finansowo pod ścianą, to do transferu nie dojdzie, tak jak mój przedmówca w poście wyżej, też uważam, że 100m GBP w tym momencie jest poza możliwościami klubów. No chyba, że ta cena to zasłona dymna, ale BVB ma LM w przyszłym sezonie, United wciąż nie, to też może być znaczące.
@wladca_kurczakow:

Teraz tylko pytanie, czy za rok dalej będziemy niemal jedynym kandydatem do zakupu Sancho? Aktualnie mamy ten komfort, że żaden inny głośny klub nie ma aż takiej chrapki na Jadona, więc nie trzeba się martwić, że ktoś go nam zabierze sprzed nosa.

Za rok nie wiadomo jak to będzie. Jeśli Anglik będzie miał równie udany sezon co teraz to kolejka z pewnością będzie dużo większa i wtedy już może nie
@Danzuo też mi się tak wydaje, jednak z drugiej strony wiele razy bywały sytuacje, w których zawodnik był już wiązany z transferem do jakiegoś klubu, a na koniec podpisywał kontrakt z zespołem, o którym mało kto pisał
@xVortx raczej tak, bo teraz Greenwood jest w formie, ale jest młody i różnie może być + walka na kilku frontach + kontuzje. Na tej pozycji wzmocnienia są niezbędne, bo od czasów Naniego nie było chyba żadnego klasowego PS w United. Pytanie tylko ile zażąda BVB?