Wpis z mikrobloga

Czy ktoś wie, co to się paliło na granicy targowka i bialoleki, poprzedniej nocy koło 2:00? Osiedle Lewandów Duży pokryte dymem do tego stopnia, ze ciuchy przesiąkły zapachem, oczy i gardło szczypały. Ludzie z bloków wychodzili chodzac w ta i z powrotem szukając źródła, co chwile nowe syreny w tle, łuna nad osiedlem a w całym internecie cisza. Ani na grupach dzielnic, ani na informacyjnych serwisach. Może ktoś z Was coś wie.. Załączam film

#warszawa #bialoleka #targowek #pozar #strazpozarna #osp
FILEmoniusz - Czy ktoś wie, co to się paliło na granicy targowka i bialoleki, poprzed...
  • 7
@marian1881: też na początku o tym myślałem, ale pożar byl między 1 a 2 w nocy, czyli dużo wcześniej niz auto z linka.

Poza tym dym był w większości siwy i pokrył całe osiedle grubą warstwą (?) To musiało być coś większego
@marian1881: Niestety nie mam możliwości. Na pewno nie osiedle, bo się przeszedłem. A dalej będę mógł badać dopiero w trakcie legendarnej "wolnej chwili". Myślałem, że może w czasie kiedy ciekawość nie daje mi spokoju, a siedzę w centrum, ktoś mi ją zaspokoi.