Wpis z mikrobloga

halo #motomirki z #motomirko z #poznan, wybieram się na małą wycieczkę po #wielkopolska na #motocykle:

https://goo.gl/maps/NDnXTxaDk4Z2UeWp9

Oczywiście trasa to edycji, jeśli znacie jakieś ciekawe miejsca w tym regionie :)

Planowany wyjazd:
Poniedziałek - 06.07. godzina 17-18
lub
Środa - 08.07. godzina 17-18
lub
Czwartek - 09.07. godzina 19

Jeśli ktoś jest zainteresowany to dawajcie znać, który dzień najbardziej Wam odpowiada.

Zachęcam do obserwowania tagu #motopyry gdzie będziemy organizować wyjazdy motocyklowe dla ludzi z Poznania i okolic :)
#motocykle125 #bojowka125cc również mile widziane!

Chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę, szaleństwa zostawiamy na tor.

Wołam uczestników ostatniej wyprawy:
@KurzeJajko
@Sahkez
@dymex
@Vakhar

Wołam tych co nie mogli:
@LeonMoczydupa
@CzlowiekZaKierownica
@DzorDzoneRRo

Wołam plusujących ostatnie posty:
@mpetrumnigrum
@pil0t
@mikenslin
  • 29
  • Odpowiedz
@paco_:
Siema Mirku, trasa tak wygenerowana przez Google że tylko po prostych drogach. Sprawdź sobie taki planet : https://kurviger.de/ wrzuć twoje punkty i zobacz jaka powstanie trasa. Może być ciekawsza. No i ostatnio jechałem ze Stęszewa do Mosiny przez Łódź, bardzo ładna droga.
Co prawda jeszcze nie przysiadłem żeby ogarnąć import z trasy na mapy Googla, ale może jakaś alternatywna nawigacja mogłaby nawigować po gpx.
  • Odpowiedz
@paco_: każdy termin oprócz poniedziałku pasuje a co do trasy to mogę poprowadzić bo Śrem i okolice objezdzalem setki razy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@paco_: Z chęcią bym się z tobą przejechała. Ale tak jak mówiłem musisz/musicie podjechać trochę dalej.
Mogę was po prowadzać po Bornym Sulinowie. To jest dokładnie 2,5h jazdy od Poznania.
Także jak byście chcieli w weekend podjechać lub nad morze się z namiotami udać na jeden dzień to poszukam wam takiego miejsca tylko musisz dać prędzej znać.
  • Odpowiedz
@paco_: @paco_: A jaka średnia prędkość wam wyszła na ostatnich przejazdach? Zastanawiam się czy bym się już nadawał do jazdy z kimś, ale też szczerze mówiąc słabo się drogi trzymam i bardzo mocno uważam.
  • Odpowiedz
@prop: Ostatnio srednio jechalismy 100/110, bez żadnych szaleństw. Wyprzedzaliśmy tylko tiry ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeśli martwisz się czy dasz rade, to najlepszym sposobem jest spróbować. Moja różowa jechała z nami, a 125 ma od kilku tygodni
  • Odpowiedz
@mpetrumnigrum:
pewnie, dzięki za propozycje. Na pewno będę się odzywał! :D

@prop:
tak jak kolega @Vakhar pisze, jechaliśmy tak szybko jak pozwalał Duke 125.
Nawet w korkach staliśmy, zamiast przeciskać się między samochodami :D
Tak jak pisałem wyżej i w poprzednich postach, ulica to nie tor i jeździmy tak żeby każdy z nas wrócił do domu.

@DzorDzoneRRo
no i spoko, mnie tam pasuje :D
  • Odpowiedz
@dymex:
można spróbować tym TomTomem, zrobiłem sobie tę samą trasę i delikatnie różni się od podanych wyżej

zostańmy przy środzie w takim razie :)
  • Odpowiedz