Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy warto studiować na PWSZ w Tarnowie?
#studbaza #pwsz #tarnow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f019f425a60033c4149ee67
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[===.....................................] 9% (20zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 16
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: spośród moich znajomych z Trn wszyscy którzy studiują na PWSZ to: patola która nigdzie indziej się nie dostała, ludzie których nie stać na przeprowadzkę, ludzie którzy poszli na studia dla papierka. Jak się uczyłem w gimbazie to moja nauczycielka, prowadząca zajęcia na PWSZ, sama mówiła by pod żadnym pozorem tam nie iść. Wybór jest Twój.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Z tego co się orientuję na PWSZ w Tarnowie sporo wykładowców jest z krakowskich uczelni. I nie uważam, że studiuje tam patola albo ludzie, którzy się nigdzie nie dostali. Znam wiele osób, dla których był to całkowicie świadomy wybór (i dojeżdżali nawet z innego województwa) i mając porównanie (typu jeden kierunek tu, inny gdzie indziej albo licencjat tu, magisterka tam) polecają bardziej niż niektóre bardziej prestiżowe uczelnie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: W rankingach państwowych wyższych szkół Tarnów jest zdaje się na pierwszych miejscach. Jak ja wybierałem się na studia, to złożyłem tutaj papiery w razie, jakbym się nigdzie indziej nie dostał. Co do infrastruktury jest OK, na ile mogę stwierdzić: jest stołówka, jest basen, jest plac uczelniany. Wiadomo, że teoretycznie nie jest to prestiż zwykłego uniwersytetu, ale chyba większość pracodawców zupełnie nie zwraca na to uwagi, zresztą możesz pójść dalej
  • Odpowiedz
Poziomowo nie jest jakoś super, ale jeśli chcesz się czegoś faktycznie nauczyć to na pewno coś wyniesiesz z wykładów/ćwiczeń/laborek (jak na każdych studiach) osobiście jestem na drugim roku ekonomii "jest jak jest" cytując takiego jednego z internetu niektórzy przenoszą swoje profesjonalne podejście do zajęć z uczelni Krakowskich a niektórzy podchodzą do sprawy bardziej na luzie. Mimo wszystko muszę się nie zgodzić ze stwierdzeniem, że "studiuje tam patola" xD jest dużo osób które
  • Odpowiedz
co jeszcze mogę ci powiedzieć to to, że jak na np UEKu tak samo i tutaj wiele rzeczy opiera się na gotowcach więc w tym temacie na pewno PWSZ nie odstaje od bardziej "prestiżowych" uczelni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
Zależy w jakim celu, jak takie studia mają kompletnie nie przeszkadzać w karierze zawodowej i dać papierek to warto imo, mówię to jako absolwent uczelni, która bardzo przeszkadzała mi w karierze i #!$%@? mam z samego papierka z dobrej uczelni w Polsce (XDDDDDD).
  • Odpowiedz