Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@NaopaK: fajne masz wartości. gratuluję serio. to duże osiągnięcie z takim podejściem. pewnie jesteście siebie warci. szczęścia życzę. dopóki ktoś nie zacznie jej traktować jak człowieka a nie jak figurkę na wystawę to wróżę wam świetlaną przyszłość :)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HormoneMonstress: j--------e a gdzie tu brak podejscia jak do czlowieka? Bo powiedzialem ze jest sliczna i mi sie podoba? Czyli musialbym wziac sobie brzydka i gruba ale madra, zeby byc wartosciowym czlowiekiem?

  • Odpowiedz
@NaopaK fajnie ma z tobą skoro widzisz w niej głównie bycie rakietą
teraz ubierz garnitur i idź w góry żeby kogoś nie obrzydzić
życzę pozbycia się kompleksów
nie wolaj mnie już wykopku
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@NaopaK: wiesz że ważniejsze jest podejście, zachowanie itp niż wygląd? choćbyś był najprzyjemniejszym chadem w internecie to jesteś bardziej pusty niż wszystkie p0lki razem wzięte i tak wzbudzasz obrzydzenie i tak. :)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vieniasn: To ze jest ladna i mi sie podoba nie wyklucza tego ze widze w niej dobrego czlowieka. Mozna sie estetycznie ubrac adekwatnie do sytuacji, a nie w garniaku w gory. Nie rob k---y z logiki.
  • Odpowiedz
@NaopaK: niestety, ale ty tylko p--------z o wyglądzie i tylko pokazuje jakim płytkim człowiekiem jesteś. bardzo przykre. począwszy od nazywania po butach kogoś "pedałem" aż po atakowanie @HormoneMonstress też twierdząc że rzekomo o siebie nie dba. współczuję twojej dziewczynie takiego dzbana.
  • Odpowiedz
  • 11
@HormoneMonstress i
@vieniasn i
@Eattrashdiefast mają rację że liczy się charakter, a nie wygląd, wygląd to się może liczyć na początku znajomości, w takich ubraniach jest jej wygodnie to nosi takie i c--j to kogoś powinno obchodzić, każdy ma swój gust i poczucie estetyki i
@NaopaK powinieneś się tego nauczyć, bo musisz być naprawdę c-------i człowiekiem
  • Odpowiedz