Wpis z mikrobloga

Towarzysze na emigracji, najgorsze uczucie tysiące kilometrów od domu to zdać sobie sprawę, że człowiek jest sam jak palec...

Zna ktoś jakieś ciekawe miejsca w okolicy Tiel, Nijmegen a tak konkretniej Ewijk co tu odwiedzić?

A może ktoś mieszka w pobliżu? Dzisiaj jest taki depresyjny dzień... :(
#holandia
  • 9
wystarczy spróbować się odnaleźć, poszukać znajomych czy chociaż kobity na tinderze cokolwiek, tak to gówno z tego będzie i zawsze będzie depresyjny dzień jak to wielu z naszych rodaków żyjących w klitkach ma w zwyczaju.
@BillyGugu: Nijmegen 20km tylko ja mam problem z komunikacją drobny, ale na pewno sobie zapiszę, dzięki!

@asbjorn: to jest chyba jedyna opcja, na codzien jest okej, po prostu dzisiaj mnie dopadl taki nastroj, a kobiety tu sa brzydkie i nie odpisuja. Tak szczerze jaka laska umówi się z Ukraińcem w Polsce? XD
Ogarnąłem sobie fakegpsa i pisze z laskami w katowicach, chociaz cos sie dzieje

@Frijheid: dzieki, ten rower
@queuele: Czy kobiety brzydkie, zalezy gdzie bo jest wiele kultur to i zroznicowane sa, ale co do tego nie odpisywania czy nie umawiania sie, ja sie nigdy nie spotkalem z tym w zadnym kraju mimo ze wiadomym przed kazdym spotkaniem bylo ze native to nie jestem xD
@asbjorn: hmm no fakt, że jest tu multi kulti, chociaż ja chyba odrazu targetowałem słowianki i coś tam wpadło.

Nie mniej uważam, że tinder to klapa na mojej wsi i chyba istnieje inna - lepsza aplikacja randkowa w nl. Jestes coś w stanie polecić?