Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem o co tyle krzyku z tym Cyberpunkiem? Grze będzie po prostu bliżej do Fallouta niż do GTA.

Fallout 4 był nudny, brzydki i siermiężny, a jedna sprzedał się w 12 milionach egzemplarzy, a wszystko wskazuje na to, że CP2077 będzie po prostu ładniejszym New Vegas, więc czym tu się przejmować?

#cyberpunk2077 #fallout
  • 27
  • Odpowiedz
@sanderson331: Gra pewnie będzie dobra, jeśli nie bardzo dobra, ale nie liczę na jakiś przełom w świecie gier. Ci którzy wymarzyli sobie grę jako mieszankę GTA V i Wiedźmina 3 mogę się zawieść.
  • Odpowiedz
New Vegas opierał się na modyfikacji, masie broni, lokacji i customizacji postaci pod wieloma względami.


@Curus_Bachleda: To raczej czwórka oferowała rozbudowany crafting i wieczną eksploatacje tych samych miejscówek, przez co nie czuło się progresu.

W New Vegas najbardziej urzekła mnie historia, walka między frakcjami, dialogi, postacie, zadania poboczne.
Sam dodatek "Krwawa forsa" uważam za małe dzieło sztuki.
  • Odpowiedz
@Curus_Bachleda: Ludzie nie wiedzą, czym jest ta gra. Spodziewam się ocen na poziomie 7.0-7.5 na premierę, co nie znaczy że będzie ona jedynie na takie oceny zasługiwać. Ludzie chcą GTA. Nie wiedzą, że ta gra z GTA ma wspólne chyba jedynie jeżdżenie samochodem i chodzenie postacią. Poruszania się pojazdami mogłoby w ogóle w niej nie być i Cyberpunk nie byłby grą wybrakowaną. :) Na początku grze oberwie się trochę za
  • Odpowiedz
@Curus_Bachleda: Zawsze czyszczę całą mapę w NV. W grze lubiłem to, że do raz zbadanej miejscówki nie musiałem wracać. W czwórce gra wręcz do tego zmuszała, potwory się regenerowały a na miejsce starego pojawiał się nowy lot.

Poza tym jak sam zauważyłeś w New Vegas był sport rozwój postaci, dzięki czemu miałeś otwarte nowe linie dialogowe za posiadany perk czy skill czy special, i to było bardzo na plus.

Nie
  • Odpowiedz
@Veriael: Przehajpowanie może być problemem, nawet jeśli sama gra realnie będzie na 80% to i tak niektórzy mogą wystawić jej zero, bo nie będzie zbliżona do ich wyimaginowanego ideału.

@Curus_Bachleda:

Ja tutaj opisałem, że CP2077 nie będzi taki jak Fo:NV nawet się nie zbliży.


To akurat wyjdzie w praniu. Ale GTA V to na pewno nie będzie.
  • Odpowiedz
Gra pewnie będzie dobra, jeśli nie bardzo dobra, ale nie liczę na jakiś przełom w świecie gier.


@arkan997: Jedyne co tam może być przełomem to rzekomy system zadań o jakim mówił jeden z twórców. Mianowicie na linie główną zadań mają wpływać w znacznym stopniu zadania poboczne, w taki sposób, że modyfikuje to linie główną zadań. Nie pamiętam dokładnie słowo w słowo ale jak tego słuchałem brzmiało to na tyle zaawansowanie,
  • Odpowiedz
Ludzie nie wiedzą, czym jest ta gra. Spodziewam się ocen na poziomie 7.0-7.5 na premierę, co nie znaczy że będzie ona jedynie na takie oceny zasługiwać. Ludzie chcą GTA. Nie wiedzą, że ta gra z GTA ma wspólne chyba jedynie jeżdżenie samochodem i chodzenie postacią. Poruszania się pojazdami mogłoby w ogóle w niej nie być i Cyberpunk nie byłby grą wybrakowaną. :) Na początku grze oberwie się trochę za preordery osób które
  • Odpowiedz
Usunięcie jazdy metrem

Usunięcie modyfikacji pojazdów

Pierwotny zamysł gry zmieniony

Model jazdy to takie 3/10


Ale z racji, że mamy kilka miesięcy jeszcze, to nic nie mówię ( ͡° ͜
  • Odpowiedz