Wpis z mikrobloga

@vvertoi: wątpię w tego Larssena i Vandera jeżeli RGE utrzyma tempo i skończy w top3, być może wtedy będą chcieli nadal kontynuować ten projekt. Poza tym imho Bwipo mógłby zostać bo w tym momencie ewidentnie wina leży po stronie tego Nemesisa który gra jak gówno TFem i Hylissanga.
@Hypeman: rogue jest słabe i jest w topce tylko dlatego że Fnatic i Origen nie potrafią się pozbierać do kupy, prędzej czy później rogue będzie musialo zmieniac graczy i myślę że po tym splicie to nastapi bo nawet Vander przyznał że nie potrafią rozwiązać problemów które mają (to jeszcze przed startem summer splitu)
@vvertoi: Mi się wydaje, że Rekkles skończy kariere w tym roku. Ja widziałbym kogoś Comp/Carzy + Kaiser/Labrov i jestem skłonny założyć się, że ktoś z tych graczy których wymieniłem do FNC trafi. Może nawet Zven?

Od momentu, kiedy FNC opuścił Veigar_v2 ich drafty to gówno. Trenera też bym zmienił, niestety.
@vvertoi: Każdy team ma problemy. Problemem rogue jest Finn, który jest ciągle zbyt agresywny, wyłapują go co najmniej raz na grę samego, nie ma najlepszego laning phase i jego champion pull nie jest tak duży.
@vvertoi: Są jakieś spore problemy wewnątrz Fnatic, gracze grają na full tilcie i jak są choć trochę do tyłu to się poddają, z kolei jedna część drużyny ma inny plan na grę niż druga część. Chciałbym żeby roster, który proponujesz powstał, głównie aby Alphari wreszcie miał drużynę godną jego umiejętności.
@TenebrosuS: Larssen się nie nadaje na franchise playera. Osobowość Larssena nie pozwala na wykorzystanie jego wizerunku. Finn ma świetny wizerunek i jest bardziej gadatliwy ale nie jest wystarczająco dobry. Vander jest za stary, a Inspired za młody. Hans Sama jest świetny bo jest bardzo popularny w Francji i ma wizerunek koreańskiego słodkiego proplayera.
@vvertoi: jeśli Rouge mierzy w topkę, a z moich obserwacji jest to ambitna organizacja całkiem nieźle zarządzana to takie kroki byłyby ogromnym regressem, jak na razie sukcesywnie z sezonu na sezon się rozwijają. Wiem że marki Fnatic nie trzeba nikomu przedstawiać ale czy dla kogokolwiek byłby to dobry ruch wchodzić w team gdzie jest sporo kwasu?
o kurde odwaznie :D


@vvertoi: Rekless w zeszłym roku juz wspominał, ze to juz końcówka.

Poza tym imho Bwipo mógłby zostać bo w tym momencie ewidentnie wina leży po stronie tego Nemesisa który gra jak gówno TFem i Hylissanga.


@Hypeman: Hylisang prawda, nie mam pojecia co on juz od roku w tej drużynie. Odstaja strasznie poziomem, a oni zmienili Junglera, gdzie problemu nie bylo. Bwipo tez odwala, niemam pojecia dlaczego
@Zakakaikane: wszyscy z Fnatic mowili ze w tym sezonie nawet jak grają słabo to nie ma takiego kwasu jak rok temu dlatego że Selfmade i Mithy są bardziej bezposredni i od razu rozwiązują problemy zamiast się z nimi kryć.
Moja opinia na temat Rogue jest taka że jako team bardzo szybko natrafią na sufit, jeszcze w tym splicie, ale może się mylę. Trochę już graja ze sobą (oprocz Hansa)
@vvertoi: @FortunaHej: @Zakakaikane: Niepopularna opinia z mojej strony.

Uważam, że ostatnie 2 lata to meta która super sprzyjała FNC. Broxah na Lee/Elise/Khazixie, potem była meta na rotacje gdzie grali dużo TF/Nocturne i roamy do bota.

Teraz solo linie są w cenie i FNC jest w dupie. Nemesis ma mental boom. Widać po materiałach z Fnatic, że interesuje go bardziej fleks na socialach i śmieszne filmiki niż gra. Nawet na