Wpis z mikrobloga

#codziennyplayhomofobiczny

Codzienne przypomnienie: sieć play polska (@play_polska) promuje youtubera-patusa, który wsławił się m.in.:
- homofobicznym wysrywem, w którym homoseksualistów nazywa ludźmi chorymi, zboczeńcami, częściami rowerowymi;
- promowaniem wymierzonego głównie w dzieci oszustwa finansowego pt. "mystery brand".

Zarówno sieć play jak i patus nigdy nie odcięli się od w/w. Play od ponad roku udaje, że nie ma sprawy. Dlatego - jeżeli brzydzi Cię homofobia czy oszukiwanie - sieć Play Polska może nie być najlepszym wyborem.


T.....s - #codziennyplayhomofobiczny 

Codzienne przypomnienie: sieć play polska (@...

źródło: comment_1593875368FT1JtmLZkPIXeY6cJLr2Fa.jpg

Pobierz
  • 14
homofobiczny play sponsoruje liberalny wosp, co ty #!$%@? gościu xD


@winsxspl: widać homofobiczna sieć play wykalkulowała sobie, że WOŚP warto wspierać. Podobnie jak sieć play wspiera homofobię i oszustwa. Ciekawe, które płynie z przekonań, które z kalkulacji... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@TheBedThatEats: co to w ogóle za człowiek jest? Co mnie obchodzi jakie poglądy ma prezes czy inna osoba decyzyjna w danej firmie. Jeśli jej produkty są dobre, to mam w to #!$%@?. Taka sama beka jak z wylewaniem piw Jakubiaka do kibla czy niekupowaniem jakichś gier bo firma poparła homosiów xD
Co mnie obchodzi jakie poglądy ma prezes czy inna osoba decyzyjna w danej firmie


@Arveit: to się nazywa bycie świadomym konsumentem, i tak - jeżeli nic Cię to nie obchodzi - żyj dalej w nieświadomości...

jestes gejem?


@stefan_banach: nie.

zeby gejom w polsce bylo lepiej musza sie zaczac ujawniac.


z jednej strony rozumiem i się zgadzam... z drugiej strony mówisz o kraju, którego prezydent w czasie kampanii o reelekcję nazwał
to się nazywa bycie świadomym konsumentem, i tak - jeżeli nic Cię to nie obchodzi - żyj dalej w nieświadomości...


@TheBedThatEats: nie masz racji. Bycie świadomym konsumentem to wybieranie produktów i usług według ich jakości i osobistych upodobań, a nie tego, czy dana firma jest z Polski i rządzi nią biały Polak katolik, czy jest z Francji i rządzi nią muzułmanin.
Świadomy konsument wybiera produkty po jakości, a nie miejscu pochodzenia.
Bycie świadomym konsumentem to wybieranie produktów i usług według ich jakości i osobistych upodobań,


@Arveit: upodobań oraz przekonań. Jeżeli firma wspiera ludzi, którzy są wręcz biegunowo dalecy od Twoich przekonań - IMHO jak najbardziej świadome jej za to unikanie czyni z Ciebie świadomego konsumenta. Całą resztę Twojego komentarza pominę, bo nikt tu nie mówi o tym skąd jest firma, a jakie postawy promuje i nagradza.
@TheBedThatEats: pochodzenie produktu to tylko przykład cechy najmniej istotnej przy jego wyborze. Podstaw sobie pod "kraj pochodzenia" kolor skóry prezesa, wyznanie prezesa, czy również poglądy prezesa.
Ale przetłumaczę to na język zrozumiały dla Ciebie, a więc jak najbardziej prosty z jasnymi przykładami:

Jeżeli mam do wyboru bardzo dobry produkt, którego producentem jest gej oraz gówniany produkt, którego producentem jest homofob, to wciąż wybiorę produkt dobry bez względu na swoje przekonania. Dlaczego?
@Arveit: i masz pełne prawo przekładać pieniądze nad choćby swój honor... Ja natomiast nie robiłbym zakupów w sklepie, którego właściciel mnie opluwa i wyzywa, tylko dlatego że jest tam trochę taniej niż u konkurencji. Smuci mnie, że Ty byś chętnie przyjmował mele na twarz, bo "tu taniej więc byłoby irracjonalnym nie udawać, że to deszcz pada", ale cóż... ¯\_(ツ)_/¯