Wpis z mikrobloga

1. Bądź @ING_Bank_Slaski
2. Twoi ekonomiści robią gównianą analizę a Bosaka nazywają ekonomistą XD
3. Każdy poważny człowiek ma z Ciebie beke bo ich stary pijany zrobi lepszą
4. Ludziom się ona nie podoba i dają temu wyraz
4.76 Trać klientów przez tą tendencyjną analizę
5. Usuń ją i zwal winę na lewactwo i bój się przyznać, że analiza była kłamliwa i nic nie warta XD

#bekazprawakow #neuropa
  • 17
@JAI2L9LAD: 6. Usuwając ją przypomnij o niej wszystkim zainteresowanym bo po takim czasie wiadomość została już wyparta przez nowe doniesienia, nakrecając spiralę spdolenia wokół siebie
@ING_Bank_Slaski: Mordo ale ja już podsumowałem tą analizę i nie potrzebuje być waszym ekonomistą by zauważyć o jakim słabym materiale mówimy:

A teraz skupmy się na analizie ekonomistów ING o propozycji budżetowych kandydatów na prezydenta. Dość mocno to wyborcy Bosaka spamują, bo ktoś z wykształceniem wyższym niż pan Bosak napisał coś „pozytywnego”, ale nie do końca tak jest. - https://bit.ly/2YAF6Nt

Analiza ta jest nazywana analizą zdecydowanie na wyrost. Skupie się tylko
@JAI2L9LAD: Dobra robota, sam myślałem, że to kolejne ataki lewicy, bo nie zagłębiłem się w temat, a tu rzeczywiście - jest to kompletny chłam rzucony bez pokazania żadnej metodologii tych ocen. Odnośnie bycia przeciwnym do ideologii gender - to można niejako wysnuć wniosek, że w sumie ruch gender zmniejsza przyrost ludności co wpływa niekorzystnie na gospodarkę, ale to już takie dalekie wnioski że o cie panie.