Wpis z mikrobloga

@zosiasamosia1: zawsze mnie to bawi, jak komuś żal dupę ściska o jakieś śmieszne pińcet złotych, jakby nie wiem, nie było tego to nagle ktoś by płacił podatki mniejsze, albo dostał z je z powrotem, pfff, chyba już lepiej niech to idzie na małe dzieci niż do kieszeni polityków albo znika bez śladu...w cywilizowanych krajach, np w UK na trójkę dzieci jest ok 5tyś zł miesięcznie plus zawsze, w razie w, zagwarantowany
@grey_m: w UK np minimalne wynagrodzenie to trochę ponad 1300funtów miesięcznie za 37,5 godziny pracy tygodniowo, z czego płaci się 70funtów miesięcznie podarków, z czego Ci oddają 200-300funtó zwrotu podatku rocznie. Ja bym się nie doszukiwał winy w Polsce w dzieciach, że ktoś żyje na Twój koszt panie sponsorze xd
@grey_m: nie wiedziałem, że jesteś dziewczyną to może napisałbym innym tonem... Ale to zdanie Twoje "Nawet jakbym zarabiała milon miesięcznie to gryzłaby mnie organizacja pomocy dla dzieci" jest bardzo przykre, nie wiem czy nie masz serca, czy nikt nie chce mieć z tobą dzieci, cokolwiek, ale przykre, smutne...Kiedyś straciłem 3 letnią córeczkę ale zamiast stać się zniewieściałym to próbuję ratować każde inne. Dlatego nie chcę żony polki już nigdy więcej, zero
@SmutnyPi3rdolnietyMarcinek: Ty na serio nie rozumiesz czy tylko udajesz? Jeśli uważasz, że zmiana systemu, który wspiera - a sam wcześniej powinien być wspierany - tak, aby nie doprowadzić do jego bankructwa, jest zła... To nie wiem kto nie ma serca. Wypada też myśleć o przyszłych pokoleniach.
@grey_m: ja tam wolę rzucić parę groszy każdemu, niech każdy ma coś z tego zsyfiałego życia. patrz przyklad, maiłem kolegę, studenta politechniki, przemily koleś, muchy by nie skrzywdził. policja złapała go dwa razy z rzędu z aż ół grama trawki, dostał łącznie rok więzienia, typ z którym siedział chwalił się, że okradł ponad 200 domów, itp i dostał łącznie 16 miesięcy pozbaienia wolności. Znęcał się w pudle nad tym studentem, aż
@SmutnyPi3rdolnietyMarcinek: > w ogóle jakim debilem trzeba być, żeby się na jakieś państwo oglądąć, że Ci da cokolwiek....

I właśnie sam zaorałeś wszystkich nierobów wyciagjacych rękę po 500 plus.

Przeczytałam 3 Twoje odpowiedzi, nazywanie mnie słodką idiotką... Urocze bajkopisarzu. Idź opowiadać swoje urojenia komuś innemu.