Wpis z mikrobloga

Sima Mirki z #wroclaw i okolic! Razem z końcem lockdownu, wystartowaliśmy z naszym barbershopem blisko centrum, na osławionym trójkącie! Jako lurkujący i mirkujący prywatnie, chcielibyśmy pomóc Wam w odpowiedzi na pytanie "Gdzie do barbera we Wrocławiu?". Z tej okazji organizujemy #rozdajo ! Ze wszystkich plusujących wylosujemy jedną osobę, której wręczymy Voucher na combo o wartości 120zł (strzyżenie włosów plus brody) oraz taki sam Voucher dla dwóch komentarzy z największą liczbą plusów! Losowanie w niedzielę o 22:00. Dodatkowo, dla każdego odwiedzającego nasz salon na hasło "Mirko", przy kasie macie 10% rabatu na wszystkie usługi!

#barber #wlosy #cebuladeals
Pobierz
źródło: comment_1593781184yLIonAAjsEpq0FDHDKDKUI.jpg
  • 42
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Loggerman: wchodzę do barbera i co mam mu powiedzieć? Pokazać gotową fryzurę na telefonie? Bo nieraz nie ogarniam jak do nich podejść
@Loggerman: nie będę ściemniał - nie jestem przekonany do barberskich usług, bo wg mnie można takie strzyżenie zrobić sobie w domu. Jeśli wygram voucher, to zrobje relacje na Mirko
120 powinno byc za same strzyżenie, ale bez mycia, z myciem 130. Wiadomo!
140 jak zaczeska w lewo,albo w prawo.
Oplata rtv droga, wiec jak siedzisz i słuchasz muzyki to 5 dorzuć, ale mozesz nie słuchać, wiadomo!

Wiec dla mnie combo to minimum 180-200 zl

Za tanio macie, malo ekskluzywnie.

Cena za godzine strzyzenia z broda to powinna byc minimum 20 krotność minimalnej Krajowej stawki godzinowej :)
@Samol94: która dokladnie ? bo chodze na trójkat i kurła same ukrainki i sie nie da w ogole dogadac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@CatHater: zazwyczaj chodze do StreetBarber Shopu na Pereca i kurła panowie robia mega robote, 40 pln bodajze za fryzurke biorą - najlepiej wydane pieniadze za kazdym razem jak ide :)
Panowie, mirkorandom coś nie hasa, spróbuję wylosować jutro, jeśli się nie uda, to zrobię losowanko w excelu. Chyba, że robię coś źle, to może ktoś poratuje? Natomiast mogę ogłosić, że niekwestionowanym zwycięzcą plusowanego komentarza okazał się @PeeM69, do którego leci nasz Voucher. Zwycięzcę proszę o podanie wygodnego dla siebie sposobu odbioru/doręczenia. Wobec braku wyraźnego drugiego miejsca Voucher przechodzi na kolejne #rozdajo, które już wkrótce ( )
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Loggerman: wpadłem już dzisiaj po odbiór bonu i powiem Wam szacuneczek. Wystrój i atmosfera na najwyższym poziomie.
Ale z racji tego że wygrałem kombo a nie mam brody to prosilbym salon (jeśli się zgodzi) o wylosowanie jeszcze jakiegoś mirka brodacza który dostanie bonik na brodę. :3