Wpis z mikrobloga

@rbk17: dostali.

Dodam, że ja głosowałem w Polsce. Przez epuap dopisalem się do spisu wyborców w innym mieście tydzień przed wyborami. Nie dostałem odpowiedzi więc zmartwiony stanem demokracji w kraju w sobotę pojechałem do rodzinnego miasta żeby w niedzielę zagłosować. W niedzielę, przy urnie dowiedziałem się, że zostałem wykreślony z listy wyborców. Nawet nie dostałem nic na papierze xD skrzynka epuap dalej jest pusta. Ciekawe na kogo głosują młodzi, pracujący ludzie
Dodam, że ja głosowałem w Polsce. Przez epuap dopisalem się do spisu wyborców w innym mieście tydzień przed wyborami. Nie dostałem odpowiedzi więc zmartwiony stanem demokracji w kraju w sobotę pojechałem do rodzinnego miasta żeby w niedzielę zagłosować. W niedzielę, przy urnie dowiedziałem się, że zostałem wykreślony z listy wyborców. Nawet nie dostałem nic na papierze xD skrzynka epuap dalej jest pusta. Ciekawe na kogo głosują młodzi, pracujący ludzie chcący zagłosować w
Widocznie ta osoba wyżej musiała coś pomylić


@niemamnasmsy: nic nie pomylił tylko czekał na odpowiedź. Po prostu w tej sprawie trzeba się samemu dowiedzieć(zadzwonić) jeśli urząd sam nie powiadomi do 3 dni. Mój znajomy pracuje w urzędzie mam z pierwszej ręki informacje jak to wygląda. U nich akurat odpisują każdemu na maila głównie po to aby ludzie nie wydzwaniali każdy po kolei ( ͡° ͜ʖ ͡°)