Wpis z mikrobloga

@wkiedrowski: W zasadzie to ma mało wspólnego z PADem bardziej z tym do czego prowadzi taka polityka nienawiści w telewizji. Ciekawe czy Holecka by coś poczuła oglądając ten filmik?
  • Odpowiedz
@wkiedrowski: to jest przerażające, że ludzie nie mają najmniejszego pojęcia o funkcji prezydenta w Polsce... zarówno jeżeli ktoś głosuje na Trzaskowskiego, bo w jakiś tam sposób popiera LGBT, jak i Ci, którzy nie głosują na niego z tego samego powodu... chyba nie zdają sobie sprawy, że nawet jak wygra, to nic w Polsce nowego nie może wprowadzić; ignoranci
  • Odpowiedz
@LubieDiscoPolo: przerazajace jest to, ze wszystko opierane jest na skrajnosciach. Ja nie mam nic do osob homoseksualnych, ale mam do queerow, genderow i innych modnych "odmiennosci" wymyslonych tylko po to, by wymuszac przynaleznosc grajac karta tolerancji. Co mam zrobic, zeby nie dostac latki katola lub pedala? Nic, bo albo jestes z nami, albo przeciwko nam. Nikt nawet nie bierze pod uwage tego, ze swiat nie jest czarno-bialy i k---a naprawde
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@LubieDiscoPolo: może zawetowac głupie ustawy, a pis nie ma 60% w sejmie, żeby zawetowana ustawę przepchać. A nawet jeżeli zwiążą się z kimś to wiadomo będzie na kogo nie głosować. Do tego może być to początek końca PiSu i mam nadzieję, że to nastąpi.

@wkiedrowski: on pójdzie glosować, a ty?
  • Odpowiedz