Wpis z mikrobloga

@PrzekliniakCQ: Kurka ten Kaczor to jednak ma łeb kazał Dudzie ułaskawić pedofilów i już ma za sobą 95% środowiska LGBT i 80 % lewicy. Ale on rozstawia tych pół mózgów z opozycji a te idioci jeszcze mu reklamę robią
kazał Dudzie ułaskawić pedofilów i już ma za sobą 95% środowiska LGBT i 80 % lewicy


@Xwoktur: wydaje się, że znając historię prześladowań niewolników i Żydów (którzy - jak wiadomo - porywali dzieci na macę), i setek innych ataków na grupy dyskryminowane w historii, tylko ktoś skrajnie bezrefleksyjny mógłby się złapać kolejny raz na nagonkę napisaną na kolanie w identycznym schemacie. A mimo to Ty się łapiesz. Przykro się to czyta.
@smyl: Ma Pan całkowitą racje. I właśnie wydaje mi się że Kaczynski to przeanalizował i doszedł do wniosku że elektorat Pana Trzaskowskiego to bezmózgie zindoktrynowane meduzy. Bo zazwyczaj nie potrafią podać żadnych zasług Pana Trzaskowskiego dlatego takie posunięcie. Jeżeli ma się do czynienia z pół debilami to kampanie trzeba robić pod pół debili ale ten Kaczor to ma łeb.
@Xwoktur: wyobraź sobie hipotetycznie, że możesz nie mieć racji. Że homoseksualizm wcale nie idzie w parze z pedofilią. Że jeśli mężczyzna czuje pociąg do kilkuletnich dziewczynek, ale nie pociągają go nawet najładniejsze 20-latki, to nie jest heteroseksualistą, jest pedofilem. Jeśli pociągają go kilkuletni chłopcy, ale nie pociągają dorośli mężczyźni, to nie jest homoseksualistą, jest pedofilem.

Zrób sobie taki eksperyment myślowy, że dałeś/dałaś się nabrać, że z tą pedofilią to jest czysta
@smyl: A może zrobimy inny eksperyment wyobraźmy sobie że jakieś posowieckie pomioty wściekle atakują jakąś osobę chociaż nie potrafią ze zrozumieniem przeczytać uzasadnienia. I te intelektualne karły doprowadzają przez to do śmierci prezydenta całej jego rodziny. Władze przejmuje Macron Warszawy król gówna i zabawy czysto hipotetycznie wprowadza kartę walenia w pupę swoich wyborców. Niesamowite intelektualne wynurzenie jak myślisz ??? ;)
@Xwoktur:

A może zrobimy inny eksperyment wyobraźmy sobie że jakieś posowieckie pomioty wściekle atakują jakąś osobę chociaż nie potrafią ze zrozumieniem przeczytać uzasadnienia. I te intelektualne karły doprowadzają przez to do śmierci prezydenta całej jego rodziny. Władze przejmuje Macron Warszawy król gówna i zabawy czysto hipotetycznie wprowadza kartę walenia w pupę swoich wyborców. Niesamowite intelektualne wynurzenie jak myślisz ??? ;)


Stary, nie wiem skąd masz masz towar ale widzę że ładnie
@Xwoktur:

A może zrobimy inny eksperyment wyobraźmy sobie że jakieś posowieckie pomioty wściekle atakują jakąś osobę chociaż nie potrafią ze zrozumieniem przeczytać uzasadnienia. I te intelektualne karły doprowadzają przez to do śmierci prezydenta całej jego rodziny. Władze przejmuje Macron Warszawy król gówna i zabawy czysto hipotetycznie wprowadza kartę walenia w pupę swoich wyborców. Niesamowite intelektualne wynurzenie jak myślisz ??? ;)


większego bełkotu na tym portalu dawno nie czytałem, a mówimy o
@Efremz: No i doszliśmy do sedna to właśnie typowy przykład mimikry umysłowej spowodowanej przez niedokształcenie i oglądanie TVN. Nawet jeżeli miałby Pan racje że Mi jakiś towar "ryje banie" to Panu nie towar tylko TVN " zrył banie" bez towaru. Najzabawniejsi są pseudointelektualiści z dużych miast którzy w czasie dyskusji pokazują swoją " zrytą banie " ;)
Zrób sobie taki eksperyment myślowy, że dałeś/dałaś się nabrać, że z tą pedofilią to jest czysta propaganda, jak z macą, że bezpodstawnie atakujesz grupę, która już teraz bez żadnej własnej winy musi ukrywać kim jest w obawie przed agresją społeczeństwa i rodziny, której członkowie często nie wytrzymują podobnych do Twoich ataków i popełniają samobójstwo.

W jakim świetle by Cię to stawiało, jeśli taka by była rzeczywistość?


@smyl: zrób sobie taki eksperyment
A może zrobimy inny eksperyment wyobraźmy sobie że jakieś posowieckie pomioty wściekle atakują jakąś osobę chociaż nie potrafią ze zrozumieniem przeczytać uzasadnienia. I te intelektualne karły doprowadzają przez to do śmierci prezydenta całej jego rodziny. Władze przejmuje Macron Warszawy król gówna i zabawy czysto hipotetycznie wprowadza kartę walenia w pupę swoich wyborców. Niesamowite intelektualne wynurzenie jak myślisz ??? ;)


@Xwoktur: cieszy mnie, że zupełnie zmieniłeś/zmieniłaś temat. Może to świadczyć o jakiejś
@smyl: Ok super mnie zagiąłeś nie wiem czy się jeszcze podniosę jesteś mocarzem intelektu. Tylko pokarz mi w którym miejscu to ja zmieniłem temat a nie odpowiadałem na upośledzone dzieci TVN ;)
@bacaa90: O rany widzę że mam tu do czynienia z Elitą intelektualną Pana Trzaskowskiego. No teraz to już się nie podniosę psychicznie. Panie bacaa jeżeli ma Pan więcej niż 14 lat to proponuje zacząć rozwijać jakieś zainteresowania żeby pogłębić nie wiem jak to nazwać intelekt ?.
@Xwoktur załóżmy, że masz rację uważając, że ułaskawienie pedofila daje Dudzie poparcie lewicy. Dlaczego więc prawica będąca przeciwieństwem ('zepsutej' jak mniemam w Twojej opinii) lewicy przymyka oko na czyn, który ma służyć przypodobaniu się tej drugiej grupie. Jeśli nieistotne dla konserwatystów jest ułaskawienie pedofila to jak to o nich świadczy? Przecież nawet, gdyby Duda zyskał te ~3% skrajnej lewicy od Biedronia to ryzykuje utratą poparcia konserw (no chyba, że konserwy akceptują pedofilię).
@KolskiRoman: No nareszcie coś na poziomie. To oczywiście jest i była prowokacja intelektualna. Ale z góry zakładałem że ludzie którzy tu piszą są na niskim poziomie inteligencji bo po pierwsze Prezydent nikogo nie ułaskawił tylko zniósł zakaz spotykania się na wyrażaną prośbę całej rodziny i po rozpatrzeniu pozytywnym uchylenia zakazu spotykania się przez wszystkie instancje. Czyli obrazek który tu ktoś wstawił ma mniej wspólnego z rzeczywistością niż taki sam obrazek z