Wpis z mikrobloga

Sławuś już mnie nie pozdrowisz - to ostatni post o Tobie. Jesteś nie wart nawet tych paru literek klepanych na wykopie. Pisać Ci nie będę jaki jesteś bo doskonale to wiesz i uciekasz przed tym. Mam zdecydowanie lepsze zajęcia i życie by marnować to na choćby chwilowe dawanie Ci atencji. To wszystko kiedyś przeminie. Ty też przeminiesz. Zrozumiesz to, ale po czasie jak już zostaniesz z niczym i opinią bycia nikim. Wszystko na własne życzenie. Ale cóż, jeden ma ambicje wybić się w świecie muzyki, jeden grafiki, jeden mechaniki, a jeden ... jednemu wystarczy że uzależnił od siebie największego upośledzonego idiotę i narkomana w kraju. Najbardziej znanego i wyśmiewanego ćpuna kraju. Osobę chorą ze zdegenerowanym mózgiem która wkrótce umrze przez ćpanie. Nie ma co, szczyt ambicji.

Ale tam - głowa do góry S.! To tylko moje zdanie o Tobie. I tylko 99,8% znających uniwersum. Tylko. I tylko jeszcze pamiętaj na zawsze - jesteś złym, podłym człowiekiem. Pier**lę Cię ( ͡° ͜ʖ ͡°) Cześć.

#kononowicz #sraaawek #suchodolski #mexicano #patostreamy
  • 2
@Analne_Dildo: Ktoś musi w końcu ( ͡° ͜ʖ ͡°) A, powiem Ci ... my tu klepiemy o nim a jego prawdopodobna reakcja to jak podczas tego live z Niemiec co był z kumplem i dostawał orgrazmów bo ktoś coś (nie ważne co) napisał do nich. Mu w dużej mierze o to chodzi - nie ważne jak, byle by było. Nasza merytoryka tu nic nie daje, zawsze będzie