Wpis z mikrobloga

Co bym zmienił w #kanalsportowy
Piłka nocna - zostawic Pola i dac mu ciekawszych, energicznych młodych dziennikarzy (np. Święcicki)
Hejtpark - jak ktoś zaczyna przez 2 min #!$%@? jak szanuje i nie zadaje konkretnego pytania to od razu powinny takiego #!$%@? blokować. Stanowski jako jedyny prowadzący. Zapraszać tez nie koniecznie lubianych gości (Hadaj mimo ze wcześniej go nie znałem to bardzo przyjemnie sie go oglądało)
Liga PL - do #!$%@?
Żużel - nie wiem nie interesuję sie
Magazyn sportów walki - niech se bedzie jak ktos to oglada
Magazyn lig egzotycznych - jedyny FORMAT w którym nic bym niezmienił
La liga bonita - #!$%@? kowala barceloniarza
Liga anielska - dac Kolińskiemu poprowadzic a nie pójście na łatwiznę i #!$%@? w 100% format z Wyszło z nudnym prowadzącym
Stanowsiko - niech ciągle nie #!$%@? o ekstraklapie
Top 10 - jest tego w #!$%@? w internecie i to w znacznie ciekawszej formie (do #!$%@?)
Treningi z dzieciakami - mi tam nie przeszkadza, moze komus sie przydaje, ale po wyświetleniach widać ze mozna spokojnie #!$%@?
Moj pierwszy raz - życie jest za krótkie na oglądanie tego FORMATU
No i najważniejszy, flagowy FORMAT
MISJA FOTBOL:
1) Bez Pola straciło 80% uroku
2) #!$%@? szpaka
3) nie rozmawiać przez 80% programu o polskiej lidze
4) nie łączyć z żadnymi kolaczami typu GIKI NEWS, którzy nic nie wnoszą
Czego mi brakuje?
Magazyn o lidze: niemieckiej włoskiej i lidze mistrzów (kto wie moze bedzie)
#kanalsportowy #hejtpark #polsport #borek #stanowski #smokowski #misjafutbol
  • 13
@Faful: Świecicki nie lubią się z Borkiem, więc nie przejdzie. Aczkolwiek bardzo chętnie bym go posłuchał

Hejtpark - blokować numery ludzi którzy dzwonią i nic nie wnoszą. Rozłączać ludzki którzy zaczynają mówić ale cud że się tu dodzwoniłem xD tyle dzwoniłem, że aż zapomniałem pytania. A tak w ogóle to o wiele lepsze byłyby pytania na tt/społeczności yt/livechat i prowadzący je czyta
@Faful: jak oglądalność nie pokrywa się z komentarzami i łapkami to takie losowe komentarze #!$%@? zmienią. Jak typowym konsumentem KS jest Janusz piłki nożnej to nic się nie zmieni, bo lajki i wyświetlenia będą się zgadzały. Będzie lizanie po dupie i takie tam.

Fajny program Magazyn Lig Egzotycznych a gorsza oglądalnosc niż LigaPL, co tylko pokazuje, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
Czego mi brakuje?
Magazyn o lidze: niemieckiej włoskiej

@Faful magazyn z tych lig są na kanale foot truck live, a od niedawna wrócili z komentarzem ligi włoskiej, są dwa nowe odcinki.