Wpis z mikrobloga

@jaykobix: Oj tak. Nie jara mnie absolutnie japońska motoryzacja, czasami wręcz wzbudza obrzydzenie i litość (xD) ale to co #!$%@? z R-34 zasługuje na honorowe miejsce na liście światowego dziedzictwa Unesco ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jaykobix: Cieszę się, że mogłem podrzucić coś ciekawego. Jak zobaczyłem Twój post to pomyślałem o tej RX7 oraz to tej Hondzie. Ten kanał być może znasz, ale i tak wrzucam, może się komuś spodoba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
X lat temu, jak jeździłem busem przez miasto to zawsze mijałem salon Hondy i tam od frontu za szybą stała taka NSX ale w żółtym kolorze... ale się
niezly_softcore - @jaykobix: Cieszę się, że mogłem podrzucić coś ciekawego. Jak zobac...
  • Odpowiedz
@jaykobix: Może i nie te lata co R34, ale dla mnie Szwedzi w 95 do 97 robiąc Volvo 850 T5R #!$%@? mi czachę. Z zewnątrz stare poczciwe kanciaste jak na tamte lata przystało volvo, a wewnątrz pięciocylindrowy benzynowy turbo silnik, który w serii na tamte czasy robił już jakieś moce bo około 240km, z 2.3l. Z napędem na AWD, może i nie jakiś zajebistym, bo po latach mało ich zostało,
  • Odpowiedz