Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
#trzaskowski obrał lepszą taktykę niż #duda
Nie za wiele mówi o #konfederacja przez co się im nie naraża. Do tego #bekazpisu bo kłamią w #tvpis na temat rzekomego poparcia ich przez #bosak a przecież młodzi(którzy są główną siłą konfy) korzystają z internetu i weryfikują te kłamstwa.
Także strzał w kolano po raz kolejny.

Ps. Prezydent ma główny wpływ na #tvp a trollowanie #pis to obowiązek
  • 5
@Walus002: Była taka chwila, że chcieli się w jego sztabie przypodobać Konfie ale widzę, że zauważyli, że #bekazpisu wystarczająco sama się orze, że nie trzeba przykładać do tego ręki. Ze zwykłej niechęci do tych kłamstw i głupot część wyborców zagłosuje za RT. Wiadomo... część za AD ale będą to głownie skrajnie prawicowi wyborcy, którzy brzydzą się PO. A młodzi, którzy chcą zmiany myślę, ze zagłosuje na RT bo po 1. nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Sanchez07XD: ja głosowałem na konferencję bo jako jedyni nie chcieli mi czegoś dać tj. przeciw socjalizmowi. Mimo iż społecznie mam totalnie wolnościowe poglądy, a niech się bzyka kto z kim chcę i śluby też niech sobie biorą co mi do tego
¯\_(ツ)_/¯

Teraz głos idzie na trzaska bo jak wyżej pisałem trollowanie PiSu to obowiązek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
same historia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
od siebie dołożę, że głównie pan Mentzen mnie przyciąga swoimi poglądami. Troszkę w Konfie brakuje mi tego wypośrodkowania tych skrajnych ruchów (jak myśli Korwina czy skrajny patriotyzm).
A teraz w II to tak samo, władza w rękach tylko jednej partii to wybitnie zły pomysł. A zeszliśmy się tylko do dwóch partii. Powinny być 4 siły, dwie wieksze, dwie mniejsze ale tak zeby