Wpis z mikrobloga

Apeluję do Wykopków,żeby dobrze się zastanowili na kogo oddadzą głos w 2 turze.Jestem tu nowicjuszem,chociaż przeglądam Wykop ze 2 lata,albo i więcej.Wiem,że nie dacie się oszukać obiecankami.Przypomnę tylko słowa Posła Jarosława ,że nie może być władza w jednych rękach.Wykop nieraz pokazał co znaczy społeczność.Dlatego zastanówcie się na kogo głosujecie.Ja w pierwszej turze nie głosowałem na nikogo z nich,ale jak słyszę ich kłamstwa to c-uj mnie strzela.Miało być 8000 wolne od podatku, tanie mieszkania, pomoc frankowiczom, prom w Szczecinie,elektrownia OSTROŁĘKA,Polskie Domy Drewniane i wiele innych.Niestety rozdawnictwo to tylko większe zadłużenie i obudzimy się jak Grecja.
  • 3
@Belmondo40: tak polacy jako meksyki europy maja zaciskac pasa ( ͡° ͜ʖ ͡°) przeciętnemu grekowi zyje sie lepiej od polaka i przed ixh kryzysem i teraz oni to maja w dupie ebc dodrukowal euro i siga siga

( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Dab686: Pamiętaj,że od 89 roku nam mówili,żeby zaciskać pasa.Oni bili kasę na złodziejskiej prywatyzacji,a normalny Polak nie miał pracy,lub robił za grosze.Zobacz aferę "telegraf".Jarek już nie musi robić i ma nas gdzieś , a MATEUSZEK kłamczuszek ma dość.Inni tak samo,albo są ustawieni, a długi spłacać będziemy my.Unia Greków gniecie i nawet już chcieli jakąś wyspę sprzedać.Nie ma nic za darmo.