Wpis z mikrobloga

Jakiej firmy ciuchy polecacie na motocykl? Potrzebna kurtka, spodnie, i buty (raczej w stylu sportowym). Zależy mi by na dobrym stosunku jakość:cena i by nie wydać miliona monet. O ile to możliwe byłbym zadowolony gdybym wydał na te 3 rzeczy koło 1,5k max. Może ktoś poleca jakiś sklep w trójmieście?
#motocykle
  • 12
@KonkeyDong: Szukaj Shimy i Rebelhorna. Oglądając to, co ostatnio te dwie firmy wypuszczają na rynek, naprawdę nie wiem, czy jest sens kupowania czegoś droższego, bo naprawdę wydając ten 1-2 tys więcej, w tym przypadku na skórę, ani jakościowo, ani pod względem rozwiązań komfort/bezpieczeństwo, wcale niczego lepszego nie dostaniesz ;).
@Glenroy: SHIMA ma dobry design ale jakość wykonania i same materiały pozostawiają wiele do życzenia. Fajnie ich produkty prezentowane są w reklamach motobandy... niestety z doświadczenia powiem, ze co w tv super w żuciu już niekoniecznie - po kilku miesiącach codziennej eksploatacji wyglądają jak moje stare alpiny.
SHIMA ma dobry design ale jakość wykonania i same materiały pozostawiają wiele do życzenia. Fajnie ich produkty prezentowane są w reklamach motobandy... niestety z doświadczenia powiem, ze co w tv super w żuciu już niekoniecznie - po kilku miesiącach codziennej eksploatacji wyglądają jak moje stare alpiny.


@baszmar: Nie wiem kiedy miałeś z nimi jakąś styczność, ale osobiście mam bardzo pozytywne doświadczenia z co nowszymi modelami, chase, apex etc. Jeżeli chodzi o
@KonkeyDong: 4ride grunwaldzka. DUży wybór, jak czegoś nie ma na miejscu to ściągną. Ceny ok.
Jak powiesz że chcesz kombi od Shimy to skwitują to uśmieszkiem i polecą np 4sr ;]
@KonkeyDong: Poszukaj moze czegos od MACNA. Ja mam kombi ktore kosztowalo 2.3k i poza prujaca sie gumka od spodni nic sie nim nie dzieje. Skora jest gruba, kombi calkiem ciezki ale mnie sie w nim bardzo dobrze jezdzi. No i licz sie z dodatkowym kosztem na protektory, bo farycznie wiekszosc producentow wklada gabke. Buty mozesz jakies adrenaline kupic na pierwsze, moje co prawda chhyba z 4 razy mialy wymieniane rzepy i
@KonkeyDong: Ostatnio nabyłem komplet Rebelhorn Hardy II za 1,5k. Polecam. Ma fajną wentylację, wodoszczelne zamykane kieszenie. Minus: jest z cordury, więc dość ciężkie i gorąco w niej nawet jak porozpinasz całą wentylację.