Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Organizuje wieczór panieński dla koleżanki. Nie znam jej koleżanek które chciałaby mieć na panieńskim, ale już wiem że trudno będzie mi znależć z nimi wspólny język ( ͡° ʖ̯ ͡°) to nie, tamto nie. Kontakt taki, że mogłabym rozmawiać z rybkami w akwarium. Ehh baby ( ͡° ʖ̯ ͡°) zaczęłam się zastanawiać czy one w ogóle tą moją koleżankę lubią, bo ewidentnie sabotują ten dzień xD. Kręgle nie, escape room nie, restauracja nie. Chciałam wynająć mieszkanie w mieście panny młodej, nie. Piknik. Tylko co z tego, jak się zepsuje pogoda. No lipa. Chyba zacznę narzuca swoje zdanie, proszę o tipy, bo tego totalnie nie umiem
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kodecss: nie no, nie uogólniajmy, przy organizacji innego wieczora było super, jedna (siostra pana młodegoxD) marudziła (ale ona ewidentnie nie lubiła młodej). Kwestia tego, jak bardzo zależy uczestniczkom na pannie młodej. Tamten był bardzo udany
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Moje ogólne przemyślenie jest takie, że ja za bardzo chyba patrzę na ich zdanie i próbuję je uszczęśliwić, a to powinnam patrzeć głownie na p młodą. Ale lipa by była, gdyby np odmówiły wszystkie
@pingwinowa: Jak będziesz próbować zadowolić wszystkich, to zostanie opcja picia w lokalu, bo zawsze się powód do marudzenia znajdzie. Daj im konkretną opcję i elo. Jak któraś będzie wolała się dąsać, niż być z przyjaciółką na panieńskim to powinna ci podziękować jeszcze za uświadomienie ;d
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kolinek54: lipa z domkami ziomeczku, obdzwoniłam milion domków już. Albo 1000 zł za weekend xDddddddf albo nie wynajmują na jeden dzień, albo tylko dla spOk0jnyCh r0dZiN z dZieĆmi

@AkyszLewusie: kurła wyobraź sobie że tu i nawet z miejscem jest problem, w sensie: tu nie, tam nie pleple