Wpis z mikrobloga

Juz widze coraz gorzej z wyświetleniami u menela i bardzo dobrze. Niech się wkoncu nierób i darmozjad wezmie za normalną pracę. Ten ryj jego juz od tych kłamstw i podłego charakterku jest tak napuchnięty i czerwony że zaraz wybuchnie. Nos juz tez mu niedługo odpadnie od oszukiwania. Zaraz pisowce i inne oskary zaczną wypisywać że to praca jak kazda inna, uczciwa i że mnie dupa piecze od jego '"sukcesów" ale ja się pytam co to za praca jak on tylko #!$%@? farmazony, pozdrawia #!$%@?ów i wyzywa innego #!$%@? z bielska.. aa i zbiera te kapsle z plaż, czasami też ugotuje jakieś gówno. Piekny ten jego kontekt, tylko gratulować
#kononowicz #patostreamy
  • 27
@b4rnab4: nie napisalem że oglądam jego filmu przypadkiem a będę z kur.wą jechał bo z takimi śmieciami się tak robi. Jak długo będzie udzielał sie w internecie tak długo będzie słyszał ode mnie słowo prawdy
@ryba9: Menel ma byc Menelem, niech zacznie zyc zyciem do jakiego zostal stworzony a nie udaje biznesmena intelektualiste. NIedawno sral do ziemi a teraz by chcial odcinki naukowe z Raczkiem nagrywac. Z menelstwa beda lepsze pieniadze na pewno wiec Jareczka nie trzeba za bardzo namawiac. U niego chciwość to jest podstawa dzialania.