Wpis z mikrobloga

Instrukcja dla głosujących na Dudę w drugiej turze:
1. Przed wyjściem na głosowanie ubieracie się elegancko.
2. Idąc do lokalu uśmiechacie się do wszystkich i świadomie przeżywacie każdy krok, który stawiacie.
3. Witacie się z komisją najserdeczniej jak potraficie.
4. Składacie najpiękniejszy podpis, jaki umiecie.
5. Stawiacie idealny krzyżyk przy Andrzeju Sebastianie Dudzie.
6. Idąc do urny machacie ludziom przed nosem kartą wyborczą, mówiąc "to jest mój głos, zagłosowałem!"
7. Wrzucacie kartę do urny i ocieracie łzę wzruszenia, ciesząc się tym pięknym doświadczeniem, jakim są demokratyczne wybory. W końcu te mogą być ostatnie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#polityka #bekazpisu
  • 13
  • Odpowiedz
@Kaio: Zobacz, że już teraz głosujemy na kandydata PO/KO bez przekonania co do jego zalet, ale z przekonaniem osłabiania rządów PiSu. To co się liczy, to by w następnej serii wyborów alternatywą nie był PiS, tylko ruch Hołowni/ktokolwiek z zewnątrz.
  • Odpowiedz
  • 0
@AlBundy95 To jest początek powrotu PO do władzy. Znowu będzie wyprzedywanie polskich firm zagranicę, naszych rezerw. Kolejne pseudo pakiety klimatyczne z UE. Afery ma kazda wladza to tam ciul. Ale #!$%@?. Pójdziesz protestować o to, co twoje. Nie będziesz robił burd jak Ci od Tanajno, a i tak dostaniesz kulke. Ktoś pisał, żeby nie iść głosować. I miał rację. Konfa dawała tą namiastkę zmiany, a i tak nawet Ci wykształceni tego nie
  • Odpowiedz
@Andreth: Możliwe. Ale gdy PiS się skończy, to do władzy dojdzie opozycja i trudno mi wyobrazić sobie koalicję rządzącą bez tego ugrupowania, głównie ze względu na %, które niesie ze sobą PO/KO.
  • Odpowiedz