Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 61
@Soojin21: miał rację ale ludzie którzy
tę rację wypowiadali byli kompletnie niewiarygodni. Sam rozumiałem o co chodzi, ale nie mogłem patrzeć na tę zbieraninę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 143
@vhxw: te organizacje najmocniej skompromitowała propaganda tvpis i ludzie którzy mniej lub bardziej świadomie ją powtarzali
  • Odpowiedz
@Kryki:
To ja, 5 lat temu. A tydzień temu załatwiłem 5 (+1 swój) głosów dla Trzaskowskiego. Dorosłem albo coś mi się #!$%@?ło w międzyczasie, brak mi obiektywizmu w tej kwestii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Cookieza muszę kiedyś zapytać jak to jest się czuć szmatą, zdrajcą, przegranym i bezużyteczną zabawką jednocześnie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@RatedR:

Cookieza muszę kiedyś zapytać jak to jest się czuć szmatą, zdrajcą, przegranym i bezużyteczną zabawką jednocześnie.


Kukiz to moim zdaniem największy pożyteczny idiota III RP. Chyba powoli zaczyna to ogarniać. Miał być antysystemowcem, wielką zmianą. Jego posłowie stali się dla PiSu nieskończonym źródłem większości, a on sam skończył w najbardziej systemowej partii jaka istnieje w tym kraju xD
  • Odpowiedz
@Soojin21: @Kryki: koledzy, a byliście chociaż raz na takim proteście?

niestety to wyglądało w ten sposób, że jedna osoba "lider" krzyczała na mikrofonie co tłum ma krzyczeć i powtarzać, a reszta bezmyślnie to powtarzała. Wykorzystywanie najbardziej prymitywnych psychologii tłumu.

sama forma tych protestów dla świadomego obywatela była nie do przyjęcia
  • Odpowiedz
@Rga79: KOD powstał po tym, gdy Duda ułaskawił Kamińskiego, a to było w listopadzie 2015.
Choć i tak jestem zdania, że się za szybko wystrzelał, gdyby ruszył na poważnie podczas akcji z sądami latem 2017, miałby do dziś większe poparcie. Poparcie polityków PO też jemu zaszkodziło, powinien się pozorować na bardziej niezależny ruch.
Do dziś nie wiem, jaki był cel KODu 4 lata przed kolejnymi wyborami, zmusić do nich tego karakana?
  • Odpowiedz
@Soojin21: za wcześnie uderzyli w zbyt histeryczny ton i mocno się związali ze środowiskami PO, partią która nie miała czystego sumienia przy sprawie TK. Dlatego było łatwo było prorządowym mediom przykleić im łatkę przystawki PO, która właśnie straciła władzę, a poparcie społeczne też nie zachwycało.
  • Odpowiedz