Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
Słyszę jakieś narzekania na ciszę na tagu więc wrzucę swój nowy nabytek, który w końcu doczłapał się z CW :) Jestem podwójnie zadowolony bo po pierwsze sam zegarek jest piękny i świetnie leży, a po drugie dość niezła bransoleta z pełnymi ogniwami i endlinkami na ktorej przyszedł, i która myślałem, że będzie po prostu totalnie zbędna bo kompletnie nie pasuje do tego garniturowca (wiem, że niektórzy będą się spierać, whatever:D) i że będzie zalegała w szufladzie, jak się okazuje całkiem zgrabnie sobie radzi z Dan Henry 1962:D Także czuję vibe dwóch nowych zegarków, a speedmaster wannabe nabrał nowego charakteru. Zdjęcie w komentarzu.


#zegarki #watchboners #zegarkiboners #chwalesie
Pobierz Luks_WGS - Słyszę jakieś narzekania na ciszę na tagu więc wrzucę swój nowy nabytek, k...
źródło: comment_1593524385TdMqHOUrzeB7SN1u0XwNU5.jpg
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Ferengi: tarcza co widać w odpowiednim oświetleniu jest nieco kremowa z fajnym słonecznym szlifem:) co w moim odczuciu jest dodatkowym plusem, a właśnie czytelność w wieczorowych sytuacjach, do których będzie zakładany też zamierzona bo wiele garniturowców z białymi tarczami i srebrnymi wskazówkami jest dość niepraktyczna w słabo oświetlonych miejscach. No i te niebieskie wskazówki są po prostu przepiękne:D
Pobierz Luks_WGS - @Ferengi: tarcza co widać w odpowiednim oświetleniu jest nieco kremowa z f...
źródło: comment_1593524777rkq1VmcDBGZd6dtVsFrwWZ.jpg