Wpis z mikrobloga

Hej Mirki,
pewnie jesteście ciekawi jak dalej potoczyła się historia kota Pączka dla którego szukałam domu.
Otóż dzięki Waszym plusom i komentarzom ujrzała go Pewna Mirabelka. Po dopytaniu o wszystko, chyba łączenie z numerem buta zdecydowałyśmy się umówić na wizytę zapoznawczą w której brała udział Pewna Mirabelka i jej Niebieski. W skrócie Pączi znalazł fantastyczny dom, jest w nim już od piątku. Teraz budzi innych ludzi swoim chrumkaniem i pomiaukiwaniem. Trochę tęsknię za tą kochaną bułą ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale bardziej się cieszę, że ma kogoś kim się nie musi dzielić z drugim kotem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nowi właściciele się może ujawnią i wrzucą więcej fotek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na zdjęciu Pączi w nowym domu.
#wroclaw #koty #codziennekitku
krave - Hej Mirki,
pewnie jesteście ciekawi jak dalej potoczyła się historia kota Pą...

źródło: comment_1593514895uayDSHtatUXpCw9v0pD9GD.jpg

Pobierz
  • 45
via MirkoListy / WykoEvent
  • 1
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (196)

Sponsor: Promocje z branży IT (książki, gry, aplikacje i inne)

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanenJr

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanenJr

! @Dewastators @szczesliwa_patelnia @krzysiekdw @wujek_mikazjusz @emerjot @ProAero @Miriamele @peliczapla @luktuc @Wozyack @Iucek @Viking- @shitty_support @NoKappaSoldier73 @ortopliss @Darth_Gohan @MadIen @villemo69 @Lonate @xionze @Hrjk @efceka @Piernikarka @specjalista_wysokiej_klasy @perrectumadastra @Munchhausen @
@woleratler: ja swoją kupowałam na zooplusie i mocowałam na rurki pcv i trytytki do balkonu somsiada i swojego. Siatkę ze zdjęcia robiła profesjonalna firma, ale nie mam namiaru.