Wpis z mikrobloga

Hej Mirki,
pewnie jesteście ciekawi jak dalej potoczyła się historia kota Pączka dla którego szukałam domu.
Otóż dzięki Waszym plusom i komentarzom ujrzała go Pewna Mirabelka. Po dopytaniu o wszystko, chyba łączenie z numerem buta zdecydowałyśmy się umówić na wizytę zapoznawczą w której brała udział Pewna Mirabelka i jej Niebieski. W skrócie Pączi znalazł fantastyczny dom, jest w nim już od piątku. Teraz budzi innych ludzi swoim chrumkaniem i pomiaukiwaniem. Trochę tęsknię za tą kochaną bułą ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale bardziej się cieszę, że ma kogoś kim się nie musi dzielić z drugim kotem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nowi właściciele się może ujawnią i wrzucą więcej fotek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na zdjęciu Pączi w nowym domu.
#wroclaw #koty #codziennekitku
krave - Hej Mirki,
pewnie jesteście ciekawi jak dalej potoczyła się historia kota Pą...

źródło: comment_1593514895uayDSHtatUXpCw9v0pD9GD.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@krave:
@woleratler: Nie rób tego błędu jak chcesz wydać normalne pieniądze,
Taka siatka kosztuje w ciul hajsu a to jest zwykła siatka,
Idziesz do castoramy kupujesz siatkę na krety albo taką I wydajesz 3-7 zł za metr bieżący a nie kutwa 30.
Moja dziewczyna już 2 lata ma tą siatkę w mieszkaniu i koty sobie nic nie zrobiły, ja mam rok i też jest spoko.
  • Odpowiedz
@krave: Ja pracowałem w zooplusie, sprzedawałem drapaczki dla kotłow i gryzaki dla pieselow. To jedyna praca gdzie czułem się komuś pomocny. W sensie kotom i psom, żeby miały drapaczki, gryzaki.
  • Odpowiedz
@krave: i ta tęsknota za wolnością. Przykro się patrzy na to zdjęcie. Kot pewnie przez resztę życia tej jaskini już nie opuści
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@j557: pewka, mogłam go zostawić na wsi przy ruchliwej drodze z wygryzionym dupskiem i ropniem który zamieniłby się w gangrenę.
  • Odpowiedz
@krave: nie krytykuję, nie wartościuję. Stwierdzam suchy fakt (nie znając historii, po prostu post się pojawił w gorących i mi się smutno zrobiło jak zobaczyłem to zdjęcie - możliwe, że niesłusznie)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@krave: i ta tęsknota za wolnością. Przykro się patrzy na to zdjęcie. Kot pewnie przez resztę życia tej jaskini już nie opuści

@j557: A skąd wiesz że tęskni za wolnością?
  • Odpowiedz
@sylwke3100: przecież wygląda jak król lew patrzący na "synu, to wszystko będzie Twoje". Tyle że nigdy tam nie pójdzie, będzie się kisił na 44m2 patrząc na te wszystkie śmiejące się mu w pysk wróble i gołębie, których nawet łapą nie sięgnie. A taki przecież był mocny, był kimś, żył jak chciał, chodził gdzie chciał, polował na ptaki, myszy i inne gryzonie. A teraz?

Czegoż płaczesz? — staremu mówił czyżyk młody —
  • Odpowiedz
@sylwke3100: wiadomo, po to ta siatka i drzwi pozamykane przecież. Jakby tego nie było, to by i tak siedział w mieszkaniu. Bo lubi i nie tęskni za wolnością. Gdzieżby kot potrzebował polować. Trzymanie kota zamkniętego do końca życia w mieszkaniu to jest właśnie ludzkie widzimisię.
  • Odpowiedz